استقلال شانسی مقابل السد ندارد! – خبرخوان استقلال تهران

استقلال شانسی مقابل السد ندارد!

به گزارش مشرق‌، حسن روشن در خصوص شرایط این روز‌های استقلال در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: استقلال مثل یک بچه یتیم است و مشخص نیست بازیکنان چه می‌کنند و به چه دلیل بازیکنان خارجی را بازی نمی‌دهند.

 


وی افزود: البته بازیکنان خارجی استقلال به درد این تیم نمی‌خورند. وضعیت استقلال به هم ریخته است و زمان می‌برد تا این تیم جمع و جور شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط این تیم در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: استقلال با این وضعیت هیچ شانسی مقابل حریف قطری ندارد. وضعیت به‌گونه‌ای است که گویی تیم صاحب ندارد و هیچ گزارش و عملکردی از این باشگاه بیرون نمی‌آید.

وی ادامه داد: مدیریت جدید باشگاه باید هفته‌ای یکبار اقدامات انجام شده در باشگاه را به مردم اظلاع رسانی کند تا شفاف‌سازی صورت گیرد. باید اذعان کرد تا زمانی که کمیته‌های فنی، آکادمی و کمیته انضباطی قوی در باشگاه تشکیل نشود این مشکلات هم چنان ادامه خواهد داشت.

روشن در خصوص شرایط استقلال در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: استقلال امسال نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. مدیریت ضعیف چنین عواقبی هم در پی دارد و متاسفانه حتی مسئولان عرضه نداشتند که بازیکنان خوب فصل گذشته این تیم را نگه دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیریت جدید بهتر است از اقدامات انجام شده به مردم و هواداران گزارش بدهد تا باز هم شاهد هجمه هواداران به وزارت ورزش و جوانان نباشیم و مردم از اقدامات و اتفاقات افتاده با خبر شوند و اگر قرار باشد باشگاه به همین شکل پیش رود هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. مدیریت هنوز ضعف دارد و با عوض شدن مدیرعامل باشگاه هم هنوز اتفاقی خاصی نیفتاده است.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. توکه اصلا شباهتی به یه بازیکن قدیمی استقلالی نداری!!!! زیرا اگر بازیکن متعصبی ببودی، در این شرایط که تیم احتیاج به آرامش دارد، این حرفهای مایوس کننده را بزبان کثیفت نمی آوردی!!!! وبجاش آنها را تشویق میکردی[email protected]اما همه هواداران تورا خوب میشناسن ، بخاطر اینکه کارت فقط ایراد گرفتن و دو بهم زدن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *