مارکوس نیومایر: با بدشانسی ضربه کاشته گل نشد؛ از هواداران عذرخواهی می کنم – خبرخوان استقلال تهران

مارکوس نیومایر: با بدشانسی ضربه کاشته گل نشد؛ از هواداران عذرخواهی می کنم

مارکوس نیومایر

هافبک بازیساز جدید استقلال گفت: خیلی زود به هماهنگی لازم خواهیم رسید و می توانیم در آینده بازی های قابل قبول ونتایج ایده آلی هم کسب کنیم.

به گزارش استقلال نیوز، مارکوس نیومایر هافبک بازیساز جدید استقلالپس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

* شکست استقلال مقابل پارس؟

دو نیمه متفاوت را پشت سر گذاشتیم. در نیمه اول خوب نبودیم و هماهنگی در ما وجود نداشت اما در نیمه دوم کاملاً بر بازی مسلط شدیم و چند موقعیت گل داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم. خود من هم در لحظات پایانی یک ضربه کاشته زدم که متأسفانه با بدشانسی از کنار دروازه بیرون رفت.

* آیا استقلال می تواند دوباره به روزهای اوجش بازگردد؟

چند بازیکن مثل من به  تازگی به استقلال پیوسته اند و مطمین باشید با شرایط تیم ما، خیلی زود به هماهنگی لازم خواهیم رسید و می توانیم در آینده بازی های قابل قبول ونتایج ایده آلی هم کسب کنیم.

* دیدار استقلال برابر السد قطر؟

تا آن بازی زمان زیادی باقی مانده، ما یک دیدار برابر فولاد خواهیم داشت که مطمئنم با حمایت هواداران آن بازی را با پیروزی به پایان خواهیم رساند و با یک شرایط روحی خوب و هماهنگی کامل به مصاف السد خواهیم رفت.

* صحبت پایانی؟

از همه هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند عذرخواهی می کنم شانس با ما یار نبود که پیروز میدان باشیم ولی به آنها قول می دهم که دربازی های آینده  این نتیجه را جبران و امتیازات لازم را کسب کنیم.

اخبار استقلال


اخبار مرتبط: 

بازتاب انتقال مارکوس نیومایر به استقلال در رسانه های جهان!

خرید جدید استقلال از آلمان آمد/ مارکوس نیومایر رسما آبی پوش شد

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *