ستار همدانی: باشگاه باید 1 میلیارد به مسائل فرهنگی اختصاص بدهد؛ باید از این موضوع درس بگیریم – خبرخوان استقلال تهران

ستار همدانی: باشگاه باید 1 میلیارد به مسائل فرهنگی اختصاص بدهد؛ باید از این موضوع درس بگیریم

ستار همدانی

پیشکسوت و عضو جدید کمیته فنی باشگاه استقلال گفت:  قبلا گفته بودم نباید بی دلیل جوانان استقلال را بزرگ کرذ، باشگاه باید آنها را روشن سازد که در چه تیمی عضویت دارند.

به گزارش استقلال نیوز، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با صدور رای موقت به دلیل رفتار غیر اخلاقی 2 بازیکن تیم استقلال را محروم کرد و قرار است این نفرات به زودی در جلسه کمیته اخلاق حاضر شوند.

 ستار همدانی پیشکسوت و عضو کمیته فنی استقلال در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقی که برای بازیکنان استقلال رخ داده است صحبت هایی را عنوان کرد. در ادامه متن این گفت و گو را مشاهده خواهید کرد:

* محرومیت بازیکنان جوان استقلال؟

من هفته گذشته این موضوع را هشدار داده بودم.یادتان هست؟در آن مصاحبه اعلام کردم که نباید بی دلیل جوانان استقلال را بزرگ کرد چون بازیکنان جوان باید از تیم‌های پایه از نظر فنی، اجتماعی، سواد اجتماعی و روابط عمومی و مسائل فرهنگی پیشرفت کنند وگر نه فقط بحث فنی نمی‌تواند تاثیر گذار باشد. این مشکلات به عدم ثبات مدیریت بر می‌گردد. مدیری که نمی‌داند چقدر عمر مدیریتش طول می‌کشد بیشتر به فکر نتیجه گرفتن است تا از فحاشی‌ها دور باشد.وقتی یک مدیر ثبات داشته باشد می‌تواند برنامه‌هایش را مثل یک تابلو به کادر فنی و بازیکن منتقل کند ولی متاسفانه مدیران ما اصلا روی مباحث فرهنگی توجه ندارند. باشگاه استقلال در سال مثلا 30 میلیارد تومان برای کادر فنی و بازیکنان و ... هزینه می‌کند، چه اشکالی دارد که این باشگاه یک میلیارد تومان این بودجه را به مسائل فرهنگی اختصاص بدهد؟وقتی یک بازیکن جذب می‌شود باید حتما توجیه شود که در چه باشگاهی عضویت دارد. عقبه و سبقه بازیکنان سابق این تیم باید برای بازیکنان جدید روشن شود.من هفته گذشته عنوان کردم که این یک هشدار است که بی دلیل بازیکنان جوان را بزرگ و اسم آنها را در بوق و کرنا می‌کنند. آنها از نظر فنی عالی هستند ولی مسائل جانبی اجازه نمی‌دهد ستاره شوند.

* مسئولان باشگاه استقلال معتقدند حرکت غیر اخلاقی رخ نداده و از این تصاویر بد برداشت شده است، درست است؟

من نمی‌خواهم در مورد آن صحنه قضاوت کنم ولی این فقط یک زنگ خطر بود. اگر الان این تذکر و تلنگر زده نمی‌شد 2 ماه دیگر اتفاق بدتری رخ می داد. ما باید بدانیم پیشگیری بهتر از درمان است.مدیری که بالای سر این تیم است و مسیر را طی کرده باید بداند که بازیکن جوان را آگاه کند.

* چه پیشنهادی برای مسئولان باشگاه استقلال در این زمینه دارید؟

باید از این اتفاقات درس بگیریم. ما باید یک گام جلوتر را ببینیم،باید از این موضوع به عنوان فرصت استفاده کنیم نه تهدید.به نظرم می‌شد با انتخابات بهتر با یک تیر چند نشان زد ولی به نظرم گزینش‌ها در باشگاه چندان مناسب نبود و در چیدمان باشگاه استقلال مشکلاتی وجود دارد.

اخبار باشگاه استقلال

'

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *