پیروز قربانی: سطح استقلال از تیم های بزن زیرش بالاتر است؛ برگ برنده استقلال وینفرد شفر است – خبرخوان استقلال تهران

پیروز قربانی: سطح استقلال از تیم های بزن زیرش بالاتر است؛ برگ برنده استقلال وینفرد شفر است

پیروز قربانی

مدافع پیشین استقلال گفت: تفاوت شفر با مربیان ایرانی را در بهانه نگرفتن و برنامه ریزی درست می دانم و دلیل موفقیت استقلال همین است.

به گزارش استقلال نیوز، پیروز قربانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه بازی استقلال و تراکتورسازی و شرایط تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار ایسنا توضیحاتی داد گه در ادامه می خوانید:

* بازی استقلال و تراکتورسازی

استقلال تیم خوبی دارد که روز به روز بهتر خواهد شد و بازی این تیم پیشرفت خواهد کرد.استقلال مربی دارد که بهترین بازی را از بازیکنان خود می‌گیرد. شفر مربی بزرگی است که مربی‌های ایرانی می‌توانند درس‌های بسیاری از او بگیرند. از زمان سپردن هدایت استقلال به شفر، من تا حالا مصاحبه‌ای از او ندیدم که بخواهد بهانه‌تراشی بکند و بگوید من چون فلان بازیکن را نداشتم نتیجه نگرفتم.

* تفاوت شفر با مربیان ایرانی

شفر به کار خود اطمینان دارد و همین باعث می‌شود در کارش راسخ باشد. او تفاوت زیادی با مربی‌های ایرانی دارد که پس از ناکامی دنبال توجیه هستند. سبک بازی استقلال مقابل تراکتورسازی به خوبی نشان داد که مربی آبی‌ها چه تفکراتی دارد و تیمش چقدر باکیفیت بازی می‌کند. به نظر من برگ برنده استقلال در ایران، وینفرد شفر است.

* قهرمانی احتمالی استقلال

این استقلال شایستگی قهرمانی را دارد. در ابتدای پنجره نقل و انتقالات فکر نمی‌کردم استقلال جزو مدعی‌ها باشد اما به مرور و جذب بازیکنان مدنظر، شاگردان شفر پیشرفت کردند و اکنون بهترین فوتبال را در ایران ارائه می‌دهند. فوتبال واقعی بازی است که استقلال و پرسپولیس و به خصوص استقلال ارائه می‌دهند. سطح استقلال از دیگر تیم‌ها ایرانی که فقط با " بزن زیرش" بازی می‌کنند فاصله گرفته است.

* رویارویی استقلال با السد

لیگ قهرمانان با لیگ برتر متفاوت است. استقلال پتانسیل حذف کردن السد را دارد اما در این مسابقات سطح بازیکنان تاثیرگذار است. شفر مربی خوبی است و استقلال مشکلی از لحاظ کادرفنی ندارد اما این بازیکنان هستند که در چنین مسابقات باکیفیتی تعیین‌کننده هستند. امیدوارم در دیدار با السد، روز بد ژاوی و گابی باشد.

* عملکرد تراکتورسازی در این فصل

اختار این تیم کاملا تغییر کرده است و بازیکنان و مربیان بزرگی به این تیم اضافه شده‌اند. شجاعی و دژاگه بازیکنان سطح بالایی هستند اما تاثیر آن‌ها زمانی مثبت خواهد بود که روند کار تیمی را بهبود ببخشند. این تیم نیاز به زمان دارد تا پیشرفت کند و به یک مدعی تبدیل شود.

اخبار استقلال تهران


اخبار مرتبط:

پیروز قربانی: همه باید به بازیکنان جدید برای هماهنگی با شرایط کمک کنند؛ استقلال مدعی اصلی قهرمانی است

پیروز قربانی: استقلال تیم کاملی است؛ تراکتورسازی اولین آزمون جدی شفر نیست

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *