فرشید اسماعیلی: دوست دارم در تیم ملی بازی کنم؛ تراکتور ضعیف نبود، ما قوی بودیم – خبرخوان استقلال تهران

فرشید اسماعیلی: دوست دارم در تیم ملی بازی کنم؛ تراکتور ضعیف نبود، ما قوی بودیم

فرشید اسماعیلی

هافبک محبوب استقلال گفت: اینکه گفته می شود تراکتور تیم ضعیفی بود اصلا درست نیست بلکه استقلال خیلی خوب بازی کرد.

به گزارش استقلال نیوز، فرشید اسماعیلی هافبک تیم استقلال در گفت وگو با فارس، درباره بازی روز گذشته استقلال و تراکتورسازی و شرایط فنی خودش صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه متن این گفت وگو را می خوانید:

* بازی استقلال و تراکتورسازی

خوشبختانه بازی خوبی کردیم و یک هفته روی سیستم ۲-۵-۳ این تیم کار کرده بودیم، می‌دانستیم که کاپیتان‌های تیم ملی در آنجا حضور دارند و کار سختی داریم، ولی خوشبختانه از دقیقه یک برای برد به زمین رفتیم و از لحاظ روحی و روانی به شرایطی رسیدیم که برنده شدیم.

* کسب امتیار در بازی های نخست

تجربه دو سال گذشته باعث شد تا ما به فکر جمع کردن امتیازات باشیم، در دو فصل اخیر امتیازات خوب را از دست می‌دادیم، ولی امسال می‌خواهیم امتیازات را جمع کنیم.

* تراکتورسازی تیم ضعیفی نبود 

تراکتور اصلا تیم ضعیفی نبود، ما واقعا روز خوبی را پشت سر گذاشتیم.

* تقابل با دژاگه و شجاعی در میانه میدان 

بابت اینکه توانستم در خط نبرد با این دو بازیکن موفق باشم خوشحالم، من تلاشم را انجام دادم و همانطور که گفتم از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی بودیم، تمرینات هفته اخیر و شناختی که از حریف داشتیم کمک کرد و من هم توانستم بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم.

* دعوت به تیم ملی 

آرزوی هر بازیکنی است که در تیم ملی حضور داشته باشد، من هم همین هستم و تمام تلاشم این بوده، امیدوارم به تیم ملی برسم و با وجود اینکه قبلا دعوت شده بودم، ولی آرزو می‌کنم آقای کی‌روش دوباره من را به تیم ملی دعوت کند.

* توضیح در مورد شادی پس گل

من نمی‌دانستم که پادوانی در دقیقه اول کنار نیمکت ما نشسته است،‌ بین دو نیمه متوجه چنین چیزی بودم و مرتب دعا کردم که گل بزنم و شادی‌ام را با پادوانی تقسیم کنم، وقتی گل زدم دوان دوان به سوی نیمکت رفتم و سوال کردم پادوانی کجاست و گفتند او رفته، وقتی این را شنیدم اعصابم خراب شد و دیگر خوشحالی نکردم،اصلا انگار این گل مزه نداشت. به نظرم مسئولین باید فکر پادوانی باشند و کمتر بازیکنی در تیم ما است که اور را روی ویلچر ببیند و اشک نریزد، امیدوارم هم بچه‌های تیم و هم مسئولان هوای پادوانی را داشته باشند.

* بازی استقلال با السد

دقیقا همین‌طور است، بازی مهم و حساس است ولی تا آن زمان هماهنگ می‌شویم و فکر می‌کنم خوب زمانی به السد می‌رسیم، مردم هم از ما حمایت کنند و مطمئن باشند که تمام تلاشمان را برای استقلال انجام می‌دهیم.

* صحبت پایانی..

از اینکه هواداران از ما حمایت کردند از آنها ممنونم و امیدوارم با بردهای بعدی و نتایج خوب زحمات آنها را جبران کنیم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال


اخبار مرتبط:

فرشید اسماعیلی: با وظایفم در پست جدید غریبه نیستم؛ هواداران استقلال لایق بهترین ها هستند

فرشید اسماعیلی: می خواهیم 90 دقیقه برای سه امتیاز بجنگیم؛ هواداران برایمان دعا کنند

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *