فرشاد محمدی مهر: بازی در استقلال مسئولیت سنگینی دارد؛ تراکتور موقعیت چندانی نداشت – خبرخوان استقلال تهران

فرشاد محمدی مهر: بازی در استقلال مسئولیت سنگینی دارد؛ تراکتور موقعیت چندانی نداشت

فرشاد محمدی مهر

دفاع استقلال گفت: بازی مقابل این همه تماشاگر حس و حال عجیبی به بازیکنان می‌دهد و خوشبختانه هم خوب کار را شروع کردیم و هم خوب تمام کردیم.

به گزارش استقلال نیوز، فرشاد محمدی مهر مدافع استقلال در گفت و گو با فارس در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از بازی با تراکتورسازی تبریز صحبت‌های زیر را انجام داد.

* استقلال  تیم بزرگی است

خوشبختانه همه چیز تا الان خوب بوده، استقلال تیم بزرگی است و از روزی که به اینجا آمدم همه چیز را کاملا درک کردم و نیازی هم به تعریف و تمجید من نیست. همین دیروز هواداران نشان دادند که استقلال چقدر بزرگ است و دیدید که چه جمعیتی به ورزشگاه آمده بودند.

* بازی در استقلال مسئولیت سنکینی دارد

بازیکنی که در استقلال بازی می‌کند واقعا مسئولیت سنگینی دارد. فضای این تیم بزرگ به شکلی است که باید چند برابر تلاش کرد. همیشه بهترین مدافعان راست در فوتبال ایران در راست استقلال بازی کردند و این موضوع کار را سخت می‌کند.

* سبک بازی نوازی در جناح راست خوب است

بازی‌های محمد نوازی را همیشه دیده‌ام و از بچگی بازی‌های او را نگاه می‌کردم. انصافا سبک بازی نوازی در جناح راست خیلی خوب بود.

* تراکتور موقعیت چندانی نداشت

خدا را شکر که توانستیم یک برد مهم به دست بیاوریم. من برای اولین بار در ترکیب استقلال مقابل این همه تماشاگر به صورت ثابت بازی کردم. در بازی با پیکان در اواسط نیمه دوم به زمین آمده بودم و انصافا کار بسیار سختی داشتیم اما خوشبختانه با حضور این همه جمعیت روحیه ما چند برابر شد. بازی مقابل این همه تماشاگر حس و حال عجیبی به بازیکنان می‌دهد و خوشبختانه هم خوب کار را شروع کردیم و هم خوب تمام کردیم. به حریف هم موقعیت آنچنانی ندادیم.

* خریدهای جدید توقعات را بالاتر برده است

با بازیکنانی که به تیم آمده‌اند مردم انتظاراتشان بیشتر شده و توقع دارند تیم قهرمان شود. مطمئنا بهتر از این چیزی که روز گذشته دیدید، خواهیم شد. خوشبختانه بزرگترهای تیم به کوچکترها خیلی کمک می‌کنند و در تیم ما سلسله مراتب به خوبی رعایت می‌شود. ما هم سعی می‌کنیم تمام توان‌ما را به کار بگیریم.

* مردم جم به من خیلی لطف داشتند

مردم جم انصافا به من خیلی لطف داشتند. امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید ما هم دست پر از زمین بیرون بیاییم

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *