علی موسوی: تبریزی یک مهاجم شیش دانگ است؛ خوش شانسی استقلال وجود شفر است – خبرخوان استقلال تهران

علی موسوی: تبریزی یک مهاجم شیش دانگ است؛ خوش شانسی استقلال وجود شفر است

علی موسوی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال در مقابل تراکتور بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت ولی این تیم باز هم می تواند پیشرفت کند.

به گزارش استقلال نیوز، سیدعلی موسوی پیشکسوت باشگاه استقلالدر گفت وگو با سایت میزان، در خصوص بازی روز گذشته استقلال و تراکتور، عملکرد مرتضی تبریزی و... صحبت هایی را عنوان کرد. در ادامه متن این گفت وگو را مشاهده خواهید کرد:

* عملکرد استقلال در بازی مقابل تراکتورسازی

بازی بسیار زیبایی را از استقلال شاهد بودیم و این تیم بعد از ۲ هفته تساوی توانست با ارائه یک بازی خوب، اولین ۳ امتیاز را کسب کند.

* مهارت شفر در پیشرفت فنی استقلال

استقلال شانس آورد که یک مربی خارجی خوب و کاربلد به نام شفر را روی نیمکت خود دارد. این مربی اصلا وارد مسائل حاشیه‌ای نمی‌شود و سعی می‌کند تا تیم را به سمت جلو به حرکت در بیاورد. البته استقلال هنوز کار دارد و می‌تواند زیباتر از این بازی توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد.

* ارزیابی از اولین بازی مرتضی تبریزی

تبریزی بازیکن بلند قد و پا به توپی است، او یک مهاجم شش دانگ است و می‌تواند برای استقلال مثمرثمر باشد.

* شرایط تیم تراکتورسازی تبریز

این تیم به تازگی کاپیتان‌های تیم ملی را به خدمت گرفته و زمان می‌برد تا این بازیکنان که در لیگ‌های خارجی حضور داشتند بتوانند شرایط بازی در لیگ ایران را به‌دست بیاورند. اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در بازی شب گذشته نتوانستند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.

* صحبت پایانی:

تراکتورسازی مثل همیشه بازی نکرد، اما استقلال در این بازی بسیار خوب و هماهنگ بود و بازیکنان این تیم باید باز هم بتوانند بهتر و رو به جلوتر بازی کنند.

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *