مجید نامجومطلق: وریا همیشه خوب بازی می کند؛ در دو بازی قبلی چنین هماهنگی‌ای از استقلال ندیده بودیم – خبرخوان استقلال تهران

مجید نامجومطلق: وریا همیشه خوب بازی می کند؛ در دو بازی قبلی چنین هماهنگی‌ای از استقلال ندیده بودیم

محید نامجو مطلق

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال مقابل تراکتورسازی از تمام نقاط زمین استفاده کرد و در اکثر موقعیت‌ها برتری عددی داشت و شایسته پیروزی بود.

گزارش استقلال نیوز ، مجید نامجومطلق پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد استقلال مقابل تراکتورسازی و پیروزی برابر این تیم صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* پیروزی استقلال مقابل تراکتورسازی؟

استقلال بازی بسیار خوب و منطقی را به نمایش گذاشت. در خط دفاع با نظم بود و در خط میانی هم کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت. در خط حمله مهاجمان استقلال از ضعف خط دفاعی حریف استفاده کردند و موقعیت‌های خوبی را خلق کردند. در کل از کناره‌ها خوب بودیم و بازی بی نقصی را شاهد بودیم. تراکتورسازی تیم خوبی از نظر مهره است، اما از لحاظ بازی نه. آنها بازیکنان خوب و شناخته شده‌ای دارند و مربی آنها هم در اروپا شناخته شده است. استقلال در این بازی از تمام نقاط زمین استفاده کرد و در اکثر موقعیت‌ها برتری عددی داشت. در دو بازی قبلی چنین هماهنگی‌ای را از تیم ندیده بودیم و مقابل تراکتورسازی منظم بازی کردند.

* گل به خودی تراکتوری‌ها چقدر در ادامه برتری استقلال تاثیر داشت؟

تاثیر داشت، اما استقلال قبل از گل اول هم بازی پرفشاری داشت و موقعیت خلق کرد. 

* عملکرد وریا غفوری؟

وریا در همه بازی ها خوب کار می‌کند و علاوه بر او در سمت راست محمدی مهر که تازه اضافه شده است نمایش خوبی داشت. علی کریمی هم نسبت به قبل بهتر شده بود.

* آینده مرتضی تبریزی را در استقلال چطور می‌بینید؟

او بازیکن خوبی است و شایستگی‌ها خود را در ذوب آهن نشان داده بود. در دیدار شب گذشته نیز تاثیرگذار بازی کرد و قطعا با هماهنگی بهتر، می‌تواند عملکردش را بهتر از این کند.

'

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *