دلیل گرفتاری‌های استقلال از زبان معاون وزیر – خبرخوان استقلال تهران

دلیل گرفتاری‌های استقلال از زبان معاون وزیر

به گزارش مشرق، محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: آرامش و موفقیت دو تیم استقلال و پرسپولیس در بیست سال اخیر سابقه نداشته است و برخی از این آرامش ناراحت هستند و تلاش می کنند ان را با حاشیه سازی و تحریک هوادران برهم بزنند.

 

* تحریک هواداران سرخابی با هر نیتی صورت بگیرد محکوم است

داورزنی با تاکید بر پیگیری حقوقی و قضایی عاملان بر هم زننده آرامش ورزش کشور اظهار داشت: تحریک هواداران و شایعه پراکنی و تضعیف مدیریت دو باشگاه پر طرفدار کشور که سرمایه ملی محسوب می شوند با هر نیتی صورت بگیرد محکوم است و رفتار ضد ملی محسوب می شود.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: با حضور آقای فتحی در مدیریت باشگاه استقلال ظرف روزهای آینده خبرهای خوب بیشتری از این باشگاه خواهید شنید و هواداران با صبر و همراهی با مدیران استقلال ، شرایط را برای تصمیم گیری های مناسب و سرعت گرفتن سامان دهی تیم برای حذب بازیکن فراهم کنند.

* افراد مشخصی به دنبال برهم زدن آرامش استقلال هستند

داورزنی گفت: افراد مشخصی با بلوا و هیاهو بدنبال برهم زدن آرامش و روند موفقیت های استقلال هستند در حالیکه عملکرد و سوء مدیریت آنها موجب گرفتاریهای فراوان، بدهی های سنگین و پرونده مفصل در کنفدراسیون فوتبال آسیا و حتی مراجع قضایی علیه استقلال شده است.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: علیرغم انجام اقدامات مناسب برای ساماندهی باشگاه استقلال از جمله مکانیزم تامین منابع مالی، خواسته های هواداران فارغ از جوسازی ها و حاشیه ها باید مد نظر مدیران جدید استقلال قرار بگیرد و در جهت تقویت تیم اقدامات لازم را به عمل آورند.

* با تدابیر اتخاذ شده، استقلال و پرسپولیس موفق بوده‌اند

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تدابیر اتخاذ شده ظرف دو سال گذشته با همکاری مسئولان مختلف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از جهت کسب افتخارات ورزشی از جمله فتح لیگ برتر و جام حذفی، قرار گرفتن در بین ۸ برتر آسیا و صعود به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا که در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه بوده بسیار موفق بوده اند.

داورزنی ادامه داد: ایجاد روش و برنامه روشن و منظم برای تامین منابع مالی توسط حامیان مالی و هواداران ( شرکت ایرانسل ) و پرداخت بیش از 80 درصد بدهی های ۱۰ تا ۱۵ ساله اخیر که بر اساس سوءمدیریت های پیشین انباشته شده بود از دیگر اقدامات وزارت ورزش و جوانان در قبال این دو باشگاه بوده است.

* اشتغال بازیکنان در لیگ‌های خارجی نشان‌دهنده موفقیت هر دو باشگاه است

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: استخدام دو سرمربی توانمند خارجی و ساماندهی اداری و تشکیلات مناسب در دو باشگاه هم بسیار مطلوب بوده و اشتغال تعدادی از بازیکنان این دو باشگاه در لیگ های خارجی هم نشان دهنده موفقیت مدیران و مربیان هر دو باشگاهاست.

داورزنی خطاب به مدیران جدید استقلال عنوان کرد: مدیریت فعلی استقلال باید با تدبیر و درایت و به دور از حاشیه ها و تحت تاثیر قرار نگرفتن واسطه‌ها و دلالان فوتبال بررسی‌های لازم انجام و به بحث و مذاکره با بهترین بازیکنان شرایط تیم را تقویت نمایند.

* حواشی ایجاد شده در ارتباط با بازیکنان از سوی دلالان است

وی یادآور شد: حواشی ایجاد شده در ارتباط با بازیکنان متأسفانه از سوی واسطه‌ها و دلالان فوتبال انجام می‌شود که به جای منافع فوتبال به دنبال منافع شخصی هستند و من از مدیران دو باشگاه می خواهم به گونه ای عمل کنند که چنین فرصت‌هایی به دلالان داده نشود و در هر فصل شرایط بازیکنان را برای حضور در تیم ها یا ترانسفر شدن فراهم کنند. خوشبختانه عوامل اخیر تحریکات توسط عوامل انتظامی و اطلاعاتی شناسایی شده و به زودی برخورد لازم با آنها انجام خواهد شد.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. شما که معاون وزیر بحساب بیاین، توصیه هایی به وزیرت میکنی که بخاطر خوشحالی پسرش و تیم لنگی، باشگاه چهل میلیونی استقلال را ، با ترفندهای مختلف، تضعیف نمیکنه، وپندارتوفیقی را ، باتوجه به تخلفات سهمگینش، از این باشگاه اخراج میکنه!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *