اختصاصی استقلال نیوز/ تاج بزرگ بازیچه دست یک عده مردم آزار؛ بزرگی استقلال سوهان روح دولت! – خبرخوان استقلال تهران

اختصاصی استقلال نیوز/ تاج بزرگ بازیچه دست یک عده مردم آزار؛ بزرگی استقلال سوهان روح دولت!

این نیز بگذردحسن روحانی و وزارت ورزش سالها با هدف نابودی استقلال تمام تلاش خود را کردند تا این تیم مردمی و هواداران بی شمارش روز خوش نبینند.


به گزارش استقلال نیوز،  چه خواستیم و چه شد! این جمله حرف تک تک هواداران استقلال در باب باشگاه محبوبشان است. استقلالی که قرار بود برای قهرمانی آسیا آماده شود آنقدر تضعیف شد که دیگر برای ترمیمش کاری از کسی بر نیاید. انگار این سیر نابودی پایانی ندارد و خواست آقایان حذف استقلال از فوتبال ایران است.

حسن روحانی در همان جلسه ی شرم آور با همتای ترکیه ای خود نشان داد شرایط این فصل تیم محبوبش چقدر مهم و حیاتی است. آقایان که نتوانستند با تبانی و راهکارهای دیپلماتیک تیم دوم پایتخت را از محرومیت باز دارند راهی به جز تضعیف استقلال بزرگ برایشان باقی نماند و در راستای همان ظلم های چند ساله به استقلال مجددا هواداران این تیم و رویاهایشان را در زیر پا له کردند.

اگر تا دیروز به شرایط اسفناک استقلال و رفتار دولتی ها با شک و تردید نگاه می کردیم امروز دیگر واقعیت مقابل چشمانمان نمایان است.

استقلال را به پرتگاه نابودی رسانده اند و قرار نیست در تصمیم خود بازنگری کنند. یک مشت مدیر نالایق در باشگاه بزرگ و مردمی استقلال گماشته و از آنها فقط انتظار سکوت دارند. مدیرانی که به پاس همان میزها و قدرت های بادآورده تصمیمی برای نجات استقلال بزرگ ندارند.

ژن های خوب همچون موریانه باشگاه استقلال را به فنا داده و امروز با یک استعفای مسخره از مسئولیت خود شانه خالی می کنند.

البته وقتی وزیر ورزش، که نقش مالک و تصمیم گیرنده این باشگاه را دارد بزرگترین دغدغه اش رضایت فرزندش است نه میلیون ها جوان ایرانی انتظار بیش از این دارید؟

این بساط تبعیض و بی عدالتی را پایان دهید تا کی قرار است هواداران استقلال بازیچه رفتارهای بی تدبیر شما شوند؟

سوپر جام را بدون هیچ سند و مدرک محکمه پسندی دو دستی تقدیم تیم محبوبتان کردید تا عقده کسب جام و بردهای دربی را در رفتار هوادارانش کم کنید.

دست استقلال را بیش از 2 ماه در پوست گردو گذاشته و ستاره های مهم این تیم را از این تیم دور کرده یا در حالت بلاتکلیفی قرار داده اید.

مدیران وزارت ورزش و جوانان که بایستی مربیان اخلاق و رفتار ورزشی باشند با تصمیمی مضحک، هواداران معترض استقلال را در بند کردند تا شعله های اعتراض در نطفه خفه شود.

اما به راستی این هوادار عاشق از خواست خود کوتاه خواهد آمد؟ آیا اقایان قدرت نابودی استقلال و مکتب بزرگش را خواهند داشت؟

بهتر است دشمنان استقلال بدانند روزی که عده ای این تیم را با قانون مضحک به لیگ 3 فرستادند تا شاید نام و نشانی از این تیم باقی نماند، وقتی حمایت هواداران این تیم را دیدند پیش از گذشته متوجه بزرگی و عظمت این تیم شدند و مقابل این عظمت سر خم کردند!
شما نیز به زودی سر تعظیم مقابل قدرت این تیم فرود خواهید آورد..
آن روز دیر نیست..

اخبار اختصاصی استقلال 

'

یک پاسخ

  1. حمید گفت:

    به حق حضت عباس خدا خونه ظلم شون رو از پایه ویران کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *