نصرالله عبداللهی: تیام و جپاروف دوست دارند در استقلال بمانند؛ هواداران حق دارند نگران باشند – خبرخوان استقلال تهران

نصرالله عبداللهی: تیام و جپاروف دوست دارند در استقلال بمانند؛ هواداران حق دارند نگران باشند

نصرالله عبداللهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: منتظر جواب تست پزشکی تیموری و آقاخان هستیم و اگر از سوی کادر پزشکی تایید شوند، با آنها قرارداد خواهیم بست.

به گزارش استقلال نیوز، نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال شرایط این تیم را در اردوی ترکیه خوب توصیف می‌کند و اعتقاد دارد اگر تیم به مرز هماهنگی برسد، آنها عملکرد خوبی در لیگ هجدهم خواهند داشت.

با سرپرست آبی‌ها درخصوص شرایط تیم، جدایی ابراهیمی و همچنین شرایط بازی سوپرجام صحبت کردیم.

* بازی تدارکاتی به آمادگی تیم کمک می کند

شرایط خوب است. یک بازی دوستانه را پنجشنبه شب برگزار کردیم. حالا درست است که نتیجه را واگذار کردیم اما شفر و کادر فنی از انجام این بازی راضی بودند. قطعا انجام این بازی‌ها می‌تواند به هماهنگی هرچه بیشتر تیم کمک کند.

* هواداران حق داران نگران باشند

باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان مورد نیاز کادر فنی است. به نظرم نگرانی‌ای از این بابت وجود ندارد. درست است که هواداران نگران هستند و ما هم به آنها حق می‌دهیم اما یادشان نرود که همیشه استقلال در نقل و انتقالات توانست یارگیری خوبی داشته باشد. اگر نگاه کرده باشید، در این چند سال اکثر بازیکنانی که مورد نیاز کادر فنی بوده‌اند جذب شدند.

* برای ابراهیمی آرزوی موفقیت داریم

خب ابراهیمی بازیکن بسیار بزرگی بود اما من اعتقاد دارم قرار هم نبود تا ابد در استقلال بماند. ما خیلی دوست داشتیم او باز هم در خدمت تیم باشد اما تصمیم گرفت که جدا شود و ما هم برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

* تیام و جپاروف دوست دارند در استقلال بمانند

قرار است مدیرعامل باشگاه امروز به ترکیه بیاید و تا جایی که من می‌دانم هر دوی این بازیکنان دوست دارند در استقلال بمانند و فکر می‌کنم مشکلی بابت حضور آنها در استقلال برای فصل آینده وجود نداشته باشد.

* برگزاری سوپر جام ممکن است باعث دیدگی بازیکنان شود

به نظرم شفر حق دارد که نگران انجام این بازی باشد چون تیم هنوز به مرز آمادگی نرسیده و ممکن است باعث آسیب‌دیدگی بازیکنان در آستانه مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا باشد. امیدوارم بتوانیم با تعامل تاریخ این بازی را تغییر دهیم.

* منتظر جواب تست پزشکی میثم تیموری و آقاخان هستیم

منتظر جواب تست پزشکی تیموری و آقاخان هستیم و اگر از سوی کادر پزشکی تایید شوند، با آنها قرارداد خواهیم بست.

* جام جهانی یک کلاس آموزشی بود

دیگر دو بازی تا پایان بازی‌ها باقی مانده است. تا زمانی که وقت داشته باشیم این بازی‌ها را تماشا می‌کنیم. فکر می‌کنم سطح بازی‌ها بسیار بالا بود و به نوعی یک کلاس آموزشی به شمار می‌رفت. هیچ‌کس فکر نمی‌کرد کرواسی به فینال این مسابقات راه یابد.

* دوست داشتم برزیل صعور کند

من به شخصه دوست داشتم برزیل به مرحله نهایی صعود کند اما آنها دچار بدشانسی شدند. البته بلژیک را هم تیم خوبی دیدم.

         ایلنا

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *