استقلال راضی به صدور رضایتنامه برای مجید حسینی نمی شود؛ باشگاه ترکیه بیخیال مدافع ایرانی شد؟!! – خبرخوان استقلال تهران

استقلال راضی به صدور رضایتنامه برای مجید حسینی نمی شود؛ باشگاه ترکیه بیخیال مدافع ایرانی شد؟!!

سید مجید حسینی

به نظر می رسد انتقال مدافع جوان استقلال به باشگاه ترابزون اسپور ترکیه با مشکل مواجه شده است.

به گزارش استقلال نیوز، در حالی که انتقال سیدمجید حسینی مدافع جوان استقلال به ترابزون‌اسپور در هاله‌ای از ابهام است، نشریه «فوتوماچ» ترکیه خبر داد برای مجید حسینی که با باشگاه ترابزون‌اسپور ترکیه به توافق رسیده، مشکلات جدیدی به وجود آمده است.

ترابزون‌اسپور بند فسخ 300 هزار یورویی قرارداد این مدافع 22 ساله را فعال کرده، اما هنوز نتوانسته مقاومت باشگاه استقلال را بشکند. باشگاه استقلال که در این زمینه با فدراسیون فوتبال ایران همکاری دارد، پاسپورت این فوتبالیست جوان را ضبط کرده تا مانع از سفر وی به ترکیه شود. باشگاه ترابزون اسپور که حتی بلیت هواپیمای مجید حسینی را برای حضور در ترکیه تهیه کرده بود، از فدراسیون فوتبال ترکیه برای ورود به حل این مشکل کمک خواهد گرفت.

اوزکان سومر، مدیر هماهنگی باشگاه ترابزون اسپور در این خصوص گفت:

«انتقال حسینی در حال حاضر شدنی نیست، اما لغوی هم در کار نیست. مدیران باشگاه فکری شبیه به اینکه بیخیال این انتقال شوند، دارند. در شرایط مبهمی هستیم و منتظریم ببینم چه می‌شود».

نشریه تاکویم(تقویم) ترکیه نیز گزارش داد:

«باشگاه ترابزون در تلاش برای نهایی کردن قرارداد مجید حسینی، فوتبالیست ایرانی است، اما او به دلیل مشکل پاسپورت نمی‌تواند به ترکیه بیاید».

هایرالدین حاجی‌صالح‌اوغلو، نایب‌رئیس باشگاه ترابزون اسپور ترکیه در این خصوص به نشریه فوتوماچ گفت:

«هر زمان که حسینی مشکلش را حل کند، به اینجا خواهد آمد. مشکلی در خصوص توافق این بازیکن با باشگاه وجود ندارد. انتظار می‌رفت این مدافع 22 ساله روز گذشته (جمعه) برای نهایی کردن این انتقال به ترکیه بیاید. هر چیزی امکان پذیر است. تا زمانی که امضایی صورت نگیرد، هیچ انتقالی قطعی نیست. ما در وضعیت انتظار هستیم».

خبرگزاری تسنیم

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *