انتقاد تند فرهاد مجیدی از مدیران استقلال: هفت هشت میلیارد تومان از بودجه این فصل را پیش‌خور کرده‌اند! – خبرخوان استقلال تهران

انتقاد تند فرهاد مجیدی از مدیران استقلال: هفت هشت میلیارد تومان از بودجه این فصل را پیش‌خور کرده‌اند!

فرهاد مجیدی

کاپیتان سابق استقلال در پست اینستاگرامی به مدیران استقلال تاخت.

به گزارش استقلال نیوز، فرهاد مجیدی کاپیتان سابق استقلال در پستی اینستاگرامی به انتقاد از رضا افتخاری و پندار توفیقی پرداخته است و عملکرد آنها را دلیل روزهای بد استقلال دانسته است.

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی

* مجیدی در اینستاگرامش نوشت:

انگار فراموش کرده‌ایم که مردم هزینه باشگاه استقلال را پرداخت می‌کنند؛ نه آقای پندار توفیقی! معاونی که به وقت عکس گرفتن حاضر و آماده است اما موقع بحران‌ها پشت مدیرعامل پنهان می‌شود. وظیفه مسئول نقل و انتقالات چیست؟ پوز دادن با خریدهای انجام شده یا پاسخگو بودن در چنین روزهایی؟!اطرافیان آقای افتخاری به جای خدمت، مشغول روابط خاله زنکی خودشان هستند. با همین تخصص‌هاست که بازهم برای اداره باشگاه مثل همه سالهای گذشته هفت هشت میلیارد تومان از بودجه این فصل را پیش‌خور کرده‌اند! آن هم توسط مدیرانی که ادعای اداره پروژه‌های کلان نفتی را دارند!دوران مدعیان کم دانش فوتبالی تمام شده و امیدوارم وزارت ورزش هر چه زودتر گزینه نهایی خود را برای اداره باشگاه معرفی کند و اجازه ندهند که زمان به ضرر هواداران عزیز بگذرد. لطفا صدای اعتراض کوبنده مردم را بشنویم. به امید روزهایی که چندان دور نیست. روزهایی که با حمایت شما هواداران دوست داشتنی استقلال، دوران طلایی و تازه‌ای را رقم خواهیم زد و شیطنت‌ها باعث نخواهد شد که ما از هم دور باشیم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال


مطالب مرتبط:

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *