امید نورافکن: صمیمیت زیادی احساس می کنم؛ می‌خواهم دنبال گام‌های رضایی بروم! – خبرخوان استقلال تهران

امید نورافکن: صمیمیت زیادی احساس می کنم؛ می‌خواهم دنبال گام‌های رضایی بروم!

امید نورافکن

امید نورافکن ستاره جوان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال گفت: سیستم عملیاتی بسیار خوبی را در شارلوا دیدم که هر کدام از پرسنل باشگاه می‌دانند چه کار باید بکند تا این تیم بهتر آماده شود.

به گزارش استقلال نیوز، به نقل از سایت والفوت بلژیک، امید نورافکن ستاره جوان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که اوایل ماه گذشته میلادی قراردادش را با تیم شارلوا بلژیک منعقد کرد. او در این مدت یک ماهه فرصت داشت تا کشور بلژیک بیشتر بشناسد. متن مصاحبه با این سایت را می خوانید:

* حضور یک ماهه در بلژیک؟

از همان آغاز صمیمیت زیادی را احساس کردم و هر جا که می‌روم مردم به من بابت حضور در شارلوا خوشامد می‌گفتند. مردم اخبار تیم شارلوا را دنبال می‌کنند و بی‌صبرانه منتظر شروع فصل و دیدن اتفاق‌هایی هستند که دیگران برای من تشریح کردند.

* نخستین احساسات خود پس از حضور در تیم شارلوا؟

من سیستم عملیاتی بسیار خوبی را در شارلوا دیدم که هر کدام از پرسنل باشگاه می‌دانند چه کار باید بکند تا این تیم بهتر آماده شود. سال گذشته به طور اندکی نتایج تیم شارلوا را دنبال می‌کردم و فکر می‌کنم امسال نیز همانند سال گذشته خواهد بود و شاید نتایج بهتری نیز به دست آورد.

* نوع ارتباط با سایر اعضای تیم شارلوا و مشکل زبان؟

این همان بخشی از سازگاری است و مشکل زبان وجود دارد. البته شروع به شرکت در کلاس‌های آموزشی همراه با معلم زبان باشگاه شارلوا جهت بهبود زبان انگلیسی‌ام  هم که در ایران فرا گرفته بودم کردم. از سوی دیگر این کار سختی است و امیدوارم در سریع‌ترین زمان به هدفم برسم. سعی می‌کنم با پیشرفت در بحث زبان آسایش بیشتری داشته باشم. هر چند در فوتبال زبان بدنی و جهانی وجود دارد که فهم برخی از کارها را آسان‌تر می‌کند.

امید نورافکن و کاوه رضایی

* مشاوره‌های کاوه رضایی، دیگر بازیکن ایرانی تیم شارلوا؟

برای من این مسئله بسیار مهمی بود که خودم را با شرایط جدید وقف دهم و می‌دانستم بسیار سخت است. از لحظه‌ای که شما کشوری را به مقصد کشور دیگری ترک می‌کنید همه چیز را نمی‌دانید. من هر روز در مرکز تمرینی شارلوا سخت کار کردم، زیرا کاوه رضایی هشدار داده بود که بازیابی در بلژیک نسبت به آن‌چه در ایران تجربه کردم، بسیار پیچیده است. او راه را به من نشان داد و می‌خواهم دنبال گام‌های رضایی بروم.

خبرگزاری تسنیم

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *