شاهکاری دیگر از افتخاری و توفیقی؛ در اقدامی عجیب مسئولان استقلال پاسپورت حسینی را گرو گرفتند! – خبرخوان استقلال تهران

شاهکاری دیگر از افتخاری و توفیقی؛ در اقدامی عجیب مسئولان استقلال پاسپورت حسینی را گرو گرفتند!

سیدمجید حسینی

پاسپورت مدافع جوان استقلال توسط مدیران باشگاه استقلال گرو گرفته شد تا نتواند برای عقد قرارداد به ترکیه سفر کند.

به گزارش استقلال نیوز، سیدمجید حسینی مدافع جوان استقلال بعد از جام جهانی با پیشنهاد باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه مواجه شده و شب گذشته نیز در جلسه ای با سید رضا افتخاری به وی اعلام کرد قصد دارد برای ادامه فوتبالش راهی این کشور شود.

اگر چه افتخاری با این جدایی مخالفت و از مدافع استقلال خواست تا در این تیم بماند اما حسینی با اشاره به بندی که در قراردادش برای پرداخت 100هزار دلار و جدایی از این تیم آمده روی رفتن خود پافشاری کرد و در نهایت مقرر شد وی راهی ترکیه شود اما در کمال تعجب اتفاق عجیبی برای این بازیکن افتاد.

حسینی امروز برای گرفتن پاسپورتش به فدراسیون فوتبال رفت تا گذرنامه خود را که بعد از جام جهانی در اختیار مسئولان بود از آنها تحویل بگیرد اما مسئول مربوطه به این بازیکن اعلام کرد که معاون باشگاه زودتر پاسپورت او را از فدراسیون گرفته است! این مدافع با گلایه از اینکه چرا گذرنامه اش را به خودش تحویل نداده اند سراغ مسئولان باشگاه را گرفت اما نتوانست آنها را پیدا کند و در نهایت تصمیم دارد برای حل مشکلش دست به دامان رئیس فدراسیون فوتبال شود! وی در اعتراض خود به مسئولان فدراسیون گفت که مدیران استقلال گذرنامه‌اش را گرو گرفته اند که وی از این تیم نرود اما این کار اصلا درست نیست.

با این شرایط حسینی برای سفر به ترکیه دچار مشکل شده و حالا او از مدیران فدراسیون خواسته تا برای حل این مشکل اقدام کنند. به نظر می‌رسد مدیران استقلال هم به جای آنکه پیشتر چنین قراردادی با چنین بندهایی در استقلال مخالفت می‌کردند حالا با این شیوه خواستار ماندن حسینی در استقلال شده‌اند.

به گزارش استقلال نیوز، دیروز افتخاری در مصاحبه اش گفته بود "به زور بازیکنی را در استقلال نگه نمی داریم و بازیکن باید دلش با تیم باشد"(از اینجا بخوانید). حال باید این سوال را پرسید که وقتی سید مجید حسینی دلش با تیم نیست، چرا به زور می خواهید مانع رفتن او شوید؟

چرا این قضیه در مورد پژمان منتظری صدق می کند ولی در مورد مجید حسینی نه؟! شما اگر مدیریت بلد بودید جوری قرارداد می بستید که بازیکن به راحتی نتواند از تیم جدا شود، نه اینکه با بچه بازی و انجام کارهای خاله زنک بخواهید به زور و اجبار بازیکنی را در تیم نگه دارید تا بی لیاقتی تان را بپوشانید.

خبرگزاری فارس

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *