امیرحسین فتحی: اولویت اولمان مسائل آکادمی ست؛ عضو خانواده استقلال هستم! – خبرخوان استقلال تهران

امیرحسین فتحی: اولویت اولمان مسائل آکادمی ست؛ عضو خانواده استقلال هستم!

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران

عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: وزیر ورزش به من دستور داد که به استقلال کمک کنم و من این موضوع را پذیرفتم!

به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابش به عنوان نفر پنجم هیأت مدیره باشگاه استقلال صبحت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* انتخاب به عنوان عضو پنجم هیات مدیره باشگاه استقلال؟

امیدوارم بتوانم به باشگاه استقلال کمک کنم، من عضو خانواده استقلال و جامعه ورزش هستم و وقتی روز گذشته وزیر ورزش به من دستور داد که به استقلال کمک کنم، این موضوع را پذیرفتم و اعلام کردم هر کمکی از دستم بربیاید در خدمت باشگاه خواهم بود. 

* قرار است وی به عنوان رئیس جدید هیأت مدیره باشگاه انتخاب شوید؟

از این موضوع خبری ندارم و ابلاغ به من، عضو هیأت مدیره بوده است و  هنوز هم جلسه‌ای تشکیل نشده است، برای من فرقی نمی‌‌کند چه عضو باشم و چه رئیس، باید برای باشگاه کار کنم، استقلال باشگاهی است که برای بالا بردن سرانه رفاه و شادابی اجتماعی فعالیت می‌کند و هر شخصی بتواند به این باشگاه کمک کند، خدمت بزرگی به جامعه کرده است. 

* مشکلات بسیار زیاد آکادمی باشگاه و تیم‌های پایه استقلال؟

من روز گذشته خدمت وزیر ورزش و جوانان بودم که آقای افتخاری هم در آنجا حضور داشت، دورادور پیگیر مسائل باشگاه استقلال بوده‌ام و می‌دانم که باشگاه مشکلات مالی، مالیاتی و مسائل زیادی را تحمل می‌کند، البته بقیه باشگاه‌ها هم با چنین مسائلی دست و پنجه نرم می‌کنند و گرفتاری‌های مالی بسیار زیادی دارند. هم استقلال و هم پرسپولیس دچار مشکلات مالی زیادی هستند ولی من یاد ندارم در سنوات قبل، وزیر ورزش این همه پیگیر مشکلات دو باشگاه بوده باشد. مشکلات را می‌دانستند ولی انصافا آقای سلطانی‌فر به شدت پیگیر موضوعات بوده و تمام مسائل باشگاه‌ها را رصد می‌کند. در جریان مشکلات آکادمی باشگاه هستم و معتقدم آکادمی باشگاهی مثل استقلال نباید حاضری‌خور باشد و از تیم‌های دیگر تغذیه کند، نفراتی مثل خسرو حیدری، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان، وحید طالب‌لو و... از آکادمی استقلال به درجات بالای فوتبال رسیدند، اتفاقا روز گذشته در همین مورد با وزیر ورزش صحبت کردم و معتقدم یکی از اولویت‌های ما باید رسیدگی و آکادمی استقلال باشد. امیدوار هستم با تدابیری که اندیشیده می‌شود، این مسیر طی شود و آکادمی استقلال به جایگاه واقعی خودش برسد.

به گزارش استقلال نیوز، در حالی که شرایط استقلال در فصل نقل انتقالات بسیار خوب پیش میرفت در اقدامی خودجوش پس از تجمع چند نفر هوادار معلوم الحال تیم دوم پایتخت وزیر ورزش تصمیم گرفت شخصی بی کفایت در حیطه مدیریتی را به تیم بزرگ و مردمی استقلال اضافه کند!به گزارش استقلال نیوز در حالی که شرایط استقلال در فصل نقل انتقالات بسیار خوب پیش میرفت در اقدامی خودجوش پس از تجمع چند نفر هوادار معلوم الحال تیم دوم پایتخت وزیر ورزش تصمیم گرفت شخصی بی کفایت در حیطه مدیریتی را به تیم بزرگ و مردمی استقلال اضافه کند!آقای وزیر محترم به جای اضافه کردن دوست و آشنایان بی کفایت خود به هیات مدیره استقلال بهتر است یک بار هم شده دست از سر استقلال بردارند تا هواداران استقلال کمی از استرس به دور باشند.البته هواداران استقلال به خوبی می دانند که این همان تاوان رای های اشتباهشان به دولتی بود که علایق رنگی اش را هیچ گاه به فراموشی نسپارید.باشد که این سالها بی تدبیری به پایان برسد.

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *