حسن زمانی: اتفاقات آکادمی اصلا در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست؛ هیات مدیره مخالف جذب بازیکن خارجی است – خبرخوان استقلال تهران

حسن زمانی: اتفاقات آکادمی اصلا در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست؛ هیات مدیره مخالف جذب بازیکن خارجی است

حسن زمانی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز در صحن علنی مجلس تشریح شد و قرار است ابتدا اعضای هیات رئیسه این کمیته تشکیل شوند.

به گزارش استقلال نیوز، حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص در خصوص اینکه تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چه زمانی آغاز می‌شود و شرایط آکادمی باشگاه صبحت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به زودی آغاز می شود

موضوع تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز در صحن علنی مجلس تشریح شد و قرار است ابتدا اعضای هیات رئیسه این کمیته تشکیل شوند تا سپس اقدامات لازم در این زمینه صورت بگیرد.

* اتفاقات آکادمی اصلا در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست

من تمامی مسائل آکادمی را شنیده‌ام و اتفاقا با چند نفر هم صحبت کردم، اتفاقات آکادمی اصلا در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست،ما حتما در جلسه آینده هیات مدیره باشگاه که بعد از عید سعید فطر برگزار می‌شود در این زمینه از افراد مربوطه توضیح خواهیم خواست.

* مصوبه هیات مدیره عدم جذب بازیکن خارجی است

ما در جلسه هیات مدیره مصوب کردیم با شرایط ارزی کشور دیگر بازیکن خراجی نگیریم ولی اگر قرار به جذب بازیکن باشد احتمالا قرارداد بویان با استقلال فسخ می‌شود و به جای وی یک بازیکن دیگر می‌گیریم

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *