مهدی قائدی: پس از 4 ماه پا به توپ شدم؛ با استقلال قرارداد دارم – خبرخوان استقلال تهران

مهدی قائدی: پس از 4 ماه پا به توپ شدم؛ با استقلال قرارداد دارم

مهدی قائدی

هافبک جوان استقلال گفت: مربیان تیم ملی امید به دنبال شناخت از بازیکنان هستند و بعد از اعلام لیست اصلی تمرینات جری آغاز می شوند.

به گزارش استقلال نیوز، مهدی قائدی هافبک جوان استقلال در حاشیه اردوی تیم امید به گفت و گو کوتاهی با خبرنگاران پرداخت. در ادامه متن این مصاحبه را می خوانید:

* تمرینات تیم ملی امید برای شناخت مربیان از بازیکنان است

شرایط تیم امید خوب است. ۴ روز است که تمریناتمان را آغاز کرده‌ایم، با تمرینات پرفشار و برای شناخت کادر فنی از بازیکنان برگزار می‌کنیم. به همین خاطر کمتر کار تاکتیکی کردیم. بسیاری از بازیکنان تیم جوانان در این تمرینات هستند و شرایط کاری بسیار خوب بوده است.

* کرانچار مربی خوبی است

کرانچار مربی خوبی است که سابقه حضور در تیم‌های بزرگ ایران را دارد و بازیکنان را به خوبی می‌شناسد. امیدواریم تیم امید بتواند به موفقیت برسد. 

* با استقلال قرارداد دارم

با استقلال قرارداد دارم و امسال هم در خدمت این تیم هستم. 

* بعد از 4 ماه پا به توپ شدم

بعد از ۴ ماه پا به توپ شدم و کارم را دنبال می‌کنم، خدا را شکر در شرایط ایده‌آل هستم و مشکلی ندارم. تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم. 

* پس از اعلام لیست اصلی کار تیم ملی امید جدی تر شروع می شود

تیم امید شرایط خوبی دارد و تمرینات در مقطع فعلی برای شناخت کادر فنی از بازیکنان است تا در اردوهای بعدی با انتخاب نفرات مدنظر که فکر می‌کنم ۲۵ بازیکن انتخاب می‌شوند، کار به صورت جدی‌تر دنبال شود.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *