نصرالله عبداللهی: باز هم دو دروازبان فوق العاده خواهیم داشت؛ تیام فصل بعد هم برای ما بازی خواهد کرد – خبرخوان استقلال تهران

نصرالله عبداللهی: باز هم دو دروازبان فوق العاده خواهیم داشت؛ تیام فصل بعد هم برای ما بازی خواهد کرد

نصرالله عبداللهی

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه بر اساس لیست خرید شفر اقدام به جذب بازیکن کرده است و اگر لازم باشد باز هم بازیکن جدید می خریم.

به گزارش استقلال نیوز، نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، در مورد خریدهای جدید استقلال، ماندن یا نماندن مامه بابا تیام، شانس قهرمانی استقلال در فصل جدید و وضعیت دروازه آبی پوشان در لیگ هجدهم صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* لازم باشد باز هم بازیکن جدید می گیریم

تا اینجا خریدهای خوبی انجام داده‌ایم. باشگاه بر اساس لیست خرید شفر اقدام به جذب بازیکن کرده است و اگر لازم باشد احتمالاً باز هم بازیکن جدید به تیم اضافه خواهد شد.

* تیام در استقلال ماندنی است

تیام از استقلال جدا نخواهد شد و فصل بعد هم برای ما بازی خواهد کرد. باشگاه ان‌شاءالله با وجود پیشنهادهای سنگین چند تیم عربی این بازیکن را حفظ می‌کند و مشکلی وجود ندارد.

* تیم را برای قهرمانی می بندیم

ما هر سال تیم را برای قهرمانی می‌بندیم و امسال هم به شکل جدی دنبال قهرمانی هستیم. پرسپولیس و استقلال همیشه مدعی هستند و نمی‌توان گفت که پرسپولیس مدعی نیست. حتی با وجود اینکه چند بازیکن پرسپولیس جدا شده‌اند و این تیم احتمالاً نمی‌تواند بازیکن جدید بگیرد، اما باز هم باید آنها را مدعی قهرمانی دانست. پرسپولیس تیم خوبی است که بازیکنان توانمند و مربی خوبی دارد.

* سال بعد دو دروازبان فوق العاده خواهیم داشت

سیدحسین حسینی در استقلال می‌ماند و ما سال بعد هم دو دروازه‌بان فوق‌العاده خواهیم داشت.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *