رونمایی از هشت خرید جوان و آینده دار باشگاه استقلال با بیانیه ای در نیمه شب! – خبرخوان استقلال تهران

رونمایی از هشت خرید جوان و آینده دار باشگاه استقلال با بیانیه ای در نیمه شب!

بازیکنان جوان استقلال

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای شبانه، از خریدهای جوان و آینده دار خود رونمایی کرد.

به گزارش استقلال نیوز، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای از خریدهای جوان و با استعداد خود رونمایی کرد. در ادامه ضمن ملاحظه متن بیانیه باشگاه، به معرفی این جوانان با استعداد خواهیم پرداخت:

"باشگاه استقلال در راستای سیاست شناسایی، جذب و پرورش بازیکنان جوان و آینده دار، اقدام به امضای قرارداد با تعدادی از جوانان با آتیه و با استعداد کرده که خدمت هواداران و اصحاب محترم رسانه معرفی می گردند.

مدیریت باشگاه استقلال نیز همواره روی این موضوع تاکید داشته و یکی از سیاست های اصلی این باشگاه محسوب می شود.

ضمن اینکه بازیکنان جوان استقلال نظیر سینا خادم پور و سجاد آقایی در پست های هافبک دفاعی و مهاجم که به صورت قرضی در تیم های نفت تهران و آلومینیوم اراک حضور داشتند به تیم بازگشتند، اسامی این بازیکنان در ادامه معرفی می گردد."

* شاهین طاهرخانی

شاهین طاهر خانی

دفاع وسط 21 ساله با سابقه حضور در تیم ملی جوانان که در تیم های گسترش فولاد و پیکان به میدان رفته است با قراردادی 5 ساله به استقلال پیوست.


* ابوالفضل محمد حسنی

ابوالفضل محمدحسنی

 مهاجم 21 ساله و آینده دار با سابقه حضور در تیم ملی امید که از تیم استقلال خوزستان به استقلال پیوست.


* احمدرضا احمدوند

احمدرضا احمدوند

 مهاجمی 20 ساله با توانایی بازی در نوک حمله  و وینگر چپ و راست با سابقه حضور در جوانان استقلال، سایپا،تیم ملی جوانان و هم اکنون تیم ملی امید.


* امیرمحمد زالی

امیرمحمد زالی

 دفاع راست 22 ساله ای که سابقه حضور در تیم ملی امید را در کارنامه دارد. زالی در تیم های جوانان، امید و بزرگسالان نیروی زمینی بازی کرده و سهمیه زیر 23 سال به حساب می آید.


* محمد مهدی طاهری

محمد مهدی طاهری

هافبک 21 ساله متولد سال 1376 که در دو سمت خط میانی توانایی بازی کردن را دارد و در تیم های امید پیکان و مقاومت به میدان رفته است و هم اکنون در تیم ملی امید حضور دارد.


* امیرحسین کارگر

امیرحسین کارگر

 از محصولات آکادمی استقلال به حساب می آید که فصل گذشته به تمرینات استقلال اضافه شد و با تصمیم وینفرید شفر فصل آینده نیز در کنار بی پوشان حضور خواهد داشت.


* امید سام کن

امید سام کن

 در لیگ هفدهم با پیراهن سپیدرود رشت در لیگ برتر حضور داشت و بیش از 600 دقیقه به میدان رفت. او متولد 1375 است و پیش از این در نیروی زمینی تهران حضور داشت.


* حیدرعلی احمدزاده

حیدرعلی احمدزاده

 این مهاجم جوان می تواند در دو سمت راست و چپ خط حمله به عنوان بال کناری استقلال را کمک کند. این بازیکن نیز سهمیه زیر 23 سال محسوب می شود.


استقلال نیوز ضمن خوشامدگویی به این جوانان با آتیه و با استعداد که به طور حتم با نظر مساعد و مستقیم وینفرید شفر به جمع آبی های پایتخت اضافه شدند، امیدوار است این جوانان عزیز قدر پیراهن مقدس استقلال بزرگ را بدانند و با قدرت و غیرت برای موفقیت و سربلندی تیم و خوشحالی هواداران فهیم تاج کبیر، با روحیه ای بالا و همانند یک جنگجو تلاش کنند.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *