عباسیان: نمی‌توانستم به خاطر استقلال زمان را از دست بدهم – خبرخوان استقلال تهران

عباسیان: نمی‌توانستم به خاطر استقلال زمان را از دست بدهم

به گزارش مشرق، معین عباسیان پابتدا در مورد جدایی‌اش از پدیده مشهد گفت: بعد از پنج سال جدایی از پدیده برایم سخت بود، ولی واقعیت این است که دیگر نمی‌توانستم در این تیم بمانم. باید از زحمات آقایان سرآسیایی و وطنخواه تشکر کنم که به تنهایی درصدد حل مشکلات بودند، امیدوارم پدیده در فصل جدید روزهای خوبی را تجربه کند.

وی با ابراز خرسندی از انتخاب سایپا تأکید کرد: با توجه به عملکردم در فصل گذشته پیشنهادهای خوبی داشتم، اما در نهایت بعد از بررسی همه این پیشنهادات تصمیم به انتخاب سایپا گرفتم. این تیم در پلی‌آف لیگ قهرمانان حضور دارد و از همه مهم‌تر اینکه شخصیت بزرگی مثل علی دایی هدایت سایپا را بر عهده دارد. من آرزو داشتم که با علی آقا کار کنم و خوشحالم که عملکرد من طوری بود که در لیست این مربی قرار گرفتم.

هافبک جدید تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که چرا مذاکراتش با استقلال نتیجه نداد، خاطرنشان کرد: آنها با من صحبت کردند و وقت خواستند تا خبر بدهند. من هم نمی‌توانستم به خاطر استقلال زمان را از دست بدهم و در نهایت تصمیم به عقد قرارداد با سایپا گرفتم.

عباسیان در خصوص اینکه چه شماره‌ای را در سایپا بر تن خواهد کرد نیز گفت: من چند سال است که شماره 23 را می‌پوشم و دوست دارم در سایپا هم همین شماره را بر تن کنم. امیدوارم روزبه‌روز در این تیم پیشرفت کنم و در نهایت به پیراهن تیم ملی برسم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *