مخالفت شدید ذوب‌آهن با پیشنهاد استقلال – خبرخوان استقلال تهران

مخالفت شدید ذوب‌آهن با پیشنهاد استقلال

به گزارش مشرق، پس از اینکه در فضای مجازی اعلام شد که باشگاه استقلال مرتضی تبریزی و محمدرضا حسینی را از تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان می‌خواهد، روز گذشته نامه‌ای رسمی از سوی استقلالی‌ها به باشگاه ذوب‌آهن برای جذب یکی از این بازیکنان ارسال شد.

این نامه که پیشنهاد رسمی باشگاه استقلال برای جذب تبریزی از ذوب‌آهن بود، شدیدا و بلافاصله با مخالفت باشگاه ذوب‌آهن مواجه شد و ذوبی‌ها اعلام کردند که قصد فروش این بازیکن را ندارند و تبریزی با آنها قرارداد دارد.

همچنین باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد که تبریزی، حسینی و تمام بازیکنانی که با این باشگاه قرارداد دارند را رضایتشان برای هیچ تیم ایرانی صادر نخواهد شد و باشگاه ذوب‌آهن به آنها احتیاج دارد. البته اگر پیشنهاد خوب خارجی برای بازیکنان ذوب‌آهن وجود داشته باشد، این باشگاه روی پیشنهادهای خارجی فکر می‌کند.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. مگر باشگاه ذوب آهن، با استقلال پدر گشنگی دارد؟ شاید بعضی از بازیکنان آنها نخواهند آنجا بمونن، و برایشان بازی کنند؟ چرا جلو پیشرفت بازیکنها را می گیرند؟ مسئولین ذوب آهن مسئولینی بخیل و تنگ نظر دارد واگر بااین روش پیش بروند، ، هیچ یک از بازیکنانش، ترقی نخواهند کرد، چرا که استقلال ، باشگاه پر افتخاریست،که چهل میلیون هوادار داره، ودر جهان امروزی نامش بر سر زبانهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *