تیام سه چهار میلیون دلار میارزد – خبرخوان استقلال تهران

تیام سه چهار میلیون دلار میارزد

به گزارش مشرق، هومن افاضلی در این باره گفت: من فکر می کنم تیام بهترین مهاجم خارجی  بعد از انقلاب است که به ایران آمده است. وقتی بازیکنی می آید و اینقدر تاثیر گذار است و یک تیم را تبدیل می کند به یک تیم خوب در آسیا، وقتی یک بازیکن چنین کیفیتی دارد باید آن را حفظ کرد. 


او در پاسخ به این سوال که آیا تیام یک میلیون دلار ارزش دارد یا نه هم گفت: این سبک مهاجمان را با کمتر از سه چهار میلیون دلار نمی شود خرید. استقلال اگر بخواهد در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد باید تیام را حفظ کند و باید یکی دو نفر در کلاس تیام را به تیمش اضافه کند. من فکر می کنم به خاطر شرایط حساسی که استقلال دارد ارزش دارد تیام حفظ شود.


مربی سابق نفت تهران می گوید اگر تیام یک فصل دیگر در استقلال بماند پیشنهادهای بهتری نصیبش می شود: من فکر می کنم تیام 6 ماه در استقلال حضور داشته و اگر یک فصل کامل برسد و او بتواند به موفقیت های این فصلش ادامه بدهد، باشگاه های بیشتری برای جذب او در حوزه خلیج فارس اقدام می کنند. 


افاضلی در مورد خصوصیت بازی تیام هم گفت: او دو خصلت بارز دارد، ضربه به چارچوبش فوق العاده است و یک بخش هم این است که به خوبی در فضا حرکت می کند و خود را صاحب موقعیت می کند.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. خخخخخخخ گفت:

    التماس به بازیکن سنگالی و ازبکی ادامه داره. به نقل از روزنامه های ورزشی عربستان باشگاه ایرانی استقلال که ادعای میلیونها طرفدار دارد وبقول مربی آلمانی این تیم تمام آلمان از این تیم حرف میزنند به دست وپای بازیکن سنگالی مام تیام و جبارف افتادن تا شاید با آبشنهای متفاوت اورا مجاب به بستن قرارداد با ااین تیم کنند ولی بازیکن سنگالی حاضر به نشستن پای میز مذاکره نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *