ترفند استقلال برای حفظ تیام – خبرخوان استقلال تهران

ترفند استقلال برای حفظ تیام

به گزارش مشرق، سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته به همراه توفیقی معاون این باشگاه راهی استانبول ترکیه شدند تا با تیام و مدیر برنامه‌های این بازیکن گفت و گو کنند.

به گفته مسئولان باشگاه استقلال این مذاکرات از ساعت 7 صبح روز گذشته تا ساعت 16 بعد از ظهر که 9 ساعت می‌شود طول کشید و آنها صحبت‌های مفصلی را با نماینده مهاجم سنگالی انجام دادند.

مسئولان باشگاه استقلال برای حفظ تیام رقمی بالاتر از فصل گذشته را به وی پیشنهاد دادند و همچنین در این نشست تاکید کردند برای هر مرحله از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی پاداشی جداگانه را برای این بازیکن در نظر می‌گیرند. استقلالی‌ها به تیام پیشنهاد کرده‌اند در صورت برتری مقابل السد در این مرحله و صعود به مرحله بعد یک پاداش، و در صورت صعود از نیمه نهایی و رسیدن به فینال پاداشی دیگر و به همین ترتیب در ادامه راه، پاداشی دیگر را به وی پرداخت خواهند کرد که در صورت صعود استقلال به فینال لیگ قهرمانان رقم قابل توجهی به مهاجم سنگالی استقلال خواهد رسید. قرار است تیام بعد از بررسی همه جوانب پاسخ نهایی خود را به باشگاه استقلال ارائه کند.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. اریا گفت:

    لطفا هرطور شده نگهش دارین چون تنها سالی هست مسیر قهرمانی اسیا برامون همواره اگه امسال قهرمان نشدیم دیگه تا ابد باید قید قهرمانی در اسا را بزنیم هر کار کنید تیام و بازیکنای مورد نظر جناب شفر را جذب کنید از هوادارن کمک بخواهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *