فریده شجاعی: بی‌حرمتی بدتر از این به منصور ندیده بودم؛ با این شرایط به مدیران استقلال بدهکار هم شده‌ایم! – خبرخوان استقلال تهران

فریده شجاعی: بی‌حرمتی بدتر از این به منصور ندیده بودم؛ با این شرایط به مدیران استقلال بدهکار هم شده‌ایم!

همسر مرحوم پورحیدری

همسر منصورخان پورحیدری گفت: پسرم به خاطر پدرش در مراسم استقلالی‌ها شرکت کرد، اما من مانند او این‌قدر تواضع ندارم و به خاطر دلخوری در مراسم شرکت نکردم.

به گزارش استقلال نیوز، دکتر فریده شجاعی همسر زنده یاد منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرگزاری ورزشی تسنیم، درباره علت شرکت نکردنش در مراسم جشن قهرمانی استقلالی‌ها و صحبت های مدیران باشگاه در مورد مبلغ طلب شادروان پورحیدری صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* نیم ساعت قبل از مراسم از من دعوت کردند!

علی پسرم، چون در مرکز همایش‌های صداوسیما کار می‌کند و آنجا حضور داشت، به مراسم رفت، اما ساعت چهار و نیم با من تماس گرفتند و گفتند ساعت پنج مراسم داریم! من هم جلسه داشتم و نمی‌رسیدیم به این مراسم برسم. از طرفی، از مسئولان استقلال دلخور بودم و تصمیم گرفتم در مراسم شرکت نکنم، بهتر است.

* بی‌حرمتی بدتر از این به منصور ندیده بودم

طلبِ منصور را آنقدر کم کرده‌اند که فکر کنم با این شرایط بدهکار هم شده‌ایم! مسئولان باشگاه استقلال با حرف‌های‌شان حرمت اسطوره و پیشکسوتانش را حفظ نمی‌کنند. برای مسئولان استقلال متأسفم که می‌گویند پورحیدری 20 میلیون تومان طلب دارد. ملت ایران می‌داند که پورحیدری زندگی‌اش را برای استقلال گذاشت. اگر می‌گفتند او میلیاردها تومان طلب دارد، اما پولی نداریم بدهیم، می‌گفتیم اشکالی ندارد، اما با این حرف‌ها همه زحمات پورحیدری را از بین بردند. اینکه مسئول استقلال اعلام کرد پورحیدری 20 میلیون طلب دارد، برای من گران تمام شد و خیلی ناراحت شدم. بی‌حرمتی بدتر از این به منصور ندیده بودم.

* به خاطر دلخوری در مراسم شرکت نکردم

اگر زودتر زمان برگزاری مراسم را اعلام می‌کردند، شاید جلسه‌ام را کنسل کرده و به مراسم می‌رفتم، اما فکر می‌کنم زمانی را برای اطلاع‌رسانی اعلام کردند تا به این مراسم نروم. پسرم به خاطر پدرش در مراسم استقلالی‌ها شرکت کرد، اما من مانند او این‌قدر تواضع ندارم. من بیشتر به خاطر دلخوری در مراسم شرکت نکردم.

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *