سید رضا افتخاری: پیش بینی های لازم برای قهرمانی در آسیا را انجام داده ایم؛ به داشتن هواداران پر شور افتخار می کنیم – خبرخوان استقلال تهران

سید رضا افتخاری: پیش بینی های لازم برای قهرمانی در آسیا را انجام داده ایم؛ به داشتن هواداران پر شور افتخار می کنیم

رضا افتخلری

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: این قهرمانی را مدیون هوادارانی هستیم که در روزهای سخت ابتدای فصل ما را حمایت کردند.

به گزارش استقلال نیوز، سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال در مراسم جشن قهرمانی تیم فوتبال استقلال که عصر چهارشنبه در مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد  حضور داشت. در ادامه متن سخنرانی افتخاری در این جشن را خواهید خواند:

* قهرمانی را مدیون همراهان روزهای سخت هستیم

این قهرمانی را به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم ستاره سوم را هم کسب کنیم. این قهرمانی را مدیون خیلی از عزیزان  هستیم که در روزهای سخت به ما کمک کردند تا به این مهم دست پیدا کنیم. در روزهای سخت مان و زمانی که تهدید شدیم و قرار بود جواز حرفه ای گری تیم ما باطل شود اسپانسر به دادمان رسید و به ما کمک کرد چرا که اگر این اتفاق رخ نمی داد معلوم نبود که بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنیم. 

* از خوشحالی هواداران خوشحالم

روز سه شنبه که توانستیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم صحنه های جالبی را در ورزشگاه دیدم. مردم بسیار شاد بودند و در خیابان ها هم جوان ها هم بسیار شاد بودند که باعث خوشحالی خودم شد. 

* پیش بینی ها برای قهرمانی آسیا را انجام داده ایم

ما پیش بینی های لازم برای قهرمانی در آسیا را انجام داده ایم. توانستیم با شفر قرارداد دو ساله امضا کنیم. با دستیاران ایشان و تیام هم قرارداد داریم. به نظرم نتایج خوبی کسب کردیم و در گروه مرگ صدرنشین شدیم.

* به داشتن این هواداران افتخار می کنیم

برای ما بسیار خوب بود که توانستیم نماینده عربستان را رفت و برگشت شکست دهیم. عربستانی که بازی نکردن در خانه را به ما تحمیل کرد. با این حال ما توانستیم نماینده این کشور را شکست دهیم. در روز بازی با العین شاهد یک اتفاق باشکوه در ورزشگاه آزادی بودیم که بیش از یکصد هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند. نمایندگان کنفدراسیون آسیا فکر می کردند اتفاق بدی رخ خواهد داد اما ما بیانیه دادیم و از هواداران خواستیم که نکات را رعایت کنند که همین اتفاق هم افتاد. برای ما افتخار بود که چنین تماشاگرانی داشته باشیم. از تماشاگران تشکر می کنم که بهانه دست کنفدراسیون فوتبال آسیا ندادند. 

به گزارش استقلال نیوز، سیدرضا افتخاری در پایان صحبت هایش یادی از پیشکسوتان و درگذشتگان باشگاه استقلال کرد و از حضار خواست جهت شادی روح آنها صلواتی قرائت کنند.

اخبار باشگاه استقلال تهران

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *