وینفرید شفر: حالا عضوی از خانواده استقلال هستم؛ تماشاگران تیم کوچک تر، از ما کمترند – خبرخوان استقلال تهران

وینفرید شفر: حالا عضوی از خانواده استقلال هستم؛ تماشاگران تیم کوچک تر، از ما کمترند

وینفرید شفر

سرمربی استقلال در مراشم جشن قهرمانی این تیم در جام حذفی گفت: ایرانی ها با غرور و متعصب هستند و من تلاش کردم تفکرات آلمان را بعلاوه نظم و انضباط به آن اضافه کنم. 

به گزارش استقلال نیوز، وینفرید شفر سرمربی تیم استقلال در مراشم جشن قهرمانی این تیم در جام حذفی روی سن رفت و صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* افتخاری فقط می گفت: ما پول نداریم!

دوست دارم امشب آلمانی صحبت کنم. زمانی که استقلال در دبی با من صحبت کرد یه پیشنهاد از تیم تونسی داشتم. در صحبت هایم با افتخاری ایشان فقط دو جمله را تکرار می کرد و هر چه من به او می گفتم آقای افتخاری! ایشان همین جمله ای را می گفت که الان می گویم: ما پول نداریم.

* حالا عضوی از خانواده استقلال هستم

خوشحالم که با حمایت اسپانسر حالا افتخاری سه جمله می گوید. استقلال تیم بزرگی است و کار کردن در این تیم جذابیت خاصی دارد. به بازیکنانم افتخار می کنم و خوشحالم حالا عضو خانواده استقلال هستم. ایرانی ها با غرور و متعصب هستند و من تلاش می کنم تفکرات آلمان را بعلاوه نظم و انضباط به آن اضافه کنم. 

* استقلال یک برند بین المللی است

از تیمم و مدیران تشکر می کنم. سه شنبه شب شاهد بودید که چه بازی زیبایی انجام دادیم. با اینکه دو مهره اصلی مان نبودند اما توانستیم پیروز شویم. استقلال یک برند بین المللی است و نام بزرگی دارد.

* تیم کوچک تر پایتخت از ما کمتر تماشاگر داشت

افتخار می کنم که استقلال در سه بازی بیش از ۲۰۰ هزار تماشاگر داشت اما تیم کوچکتر کمتر از ۱۵۰ هزار تماشاگر داشت. این نشان می داد که استقلال یک تیم بسیار بزرگ است. روزی که تیام را به خدمت گرفتیم همه می گفتند که این بازیکن گران است اما دیدید که عملکرد او قابل قبول بود.

* از پادوانی به عنوان کمک استفاده خواهم کرد

زمانی که به استقلال آمدم مشکلات زیادی وجود داشت و من نمی توانستم یک نفره همه را کنار بزنم. چون هم باید تیم را تمرین می دادم و هم به فکر حواشی باشم و هم اینکه مشکلات را برطرف کنم. اما خوشحالم که دستیاران خوبی دارم. بعلاوه پسر عزیزم که تلاش زیادی کردند و در این موفقیت استقلال نقش بزرگی دارند. وقتی تصویر پادوانی را دیدم اشک در چشمانم جمع شد و برایش آرزوی سلامتی دارم. اگر او نتواند فوتبال بازی کند به عنوان کمک از او استفاده خواهم کرد. 

* از هواداران تشکر می کنم

از تمام هواداران و تماشاگران تشکر می کنم که هر زمان به حمایت شان نیاز داشتیم حضور پررنگی داشتند. امیدوارم بتوانیم فصل آینده و در کنار این هواداران روزهای خوبی را در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم. 

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *