محمد نوری: حفظ تیام از نان شب واجب تر است؛ شفر ذوب آهن را خوب آنالیز کرده بود – خبرخوان استقلال تهران

محمد نوری: حفظ تیام از نان شب واجب تر است؛ شفر ذوب آهن را خوب آنالیز کرده بود

محمد نوری

پیشکسوت و عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: علاوه بر تیام که 3 گل به ثمر رساند همه بازیکنان استقلال خوب کار کردند.

به گزارش استقلال نیوز، محمد نوری عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری فارس درباره پیروزی این تیم مقابل ذوب آهن توضیحاتی داد. در ادامه متن این مصاحبه را می خوانید:

* استقلال باید تیام را حفظ کند

بازی جان‌دار و سختی بود. این برد را به هواداران، کادر فنی، کادر مدیریتی و بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم. شروع بازی نوید یک بازی خوب را می‌داد و گل زودهنگام استقلال باعث شد که شرایط به سود استقلال تغییر کند. تیام بهترین بازیکن میدان بود او فراتر از فوتبال آسیا بازی می‌کند. سوپرگل دوم او یک گل استثنایی بود. به نظر من برای استقلال واجب‌تر از نان شب این است که قرارداد تیام را همین امروز تمدید کند و استقلال چنین بازیکنی را از دست ندهد.

* شفر ذوب آهن را خوب آنالیز کرده بود

بازی دو تیم در میانه زمین درگیرانه و فیزیکی بود. شفر به خوبی حریف را آنالیز کرده بود اگرچه تیام ۳ گل برای استقلال زد اما سایر بازیکنان در این موفقیت سهم دارند خط دفاع استقلال بی‌اشتباه بازی کرد. پژمان منتظری به خوبی خط دفاعی را مدیریت کرد. در خط میانی روزبه چشمی و فرشید باقری خلاء امید ابراهیمی را به خوبی پرکردند. فرشید اسماعیلی هم در نقاط خوب دفاعی حریف حرکت می‌کرد. شفر در نیمه دوم با آنالیز خوبش استقلال را به پیروزی رساند

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *