پاسخ قلی‌زاده به پیشنهاد استقلال – خبرخوان استقلال تهران

پاسخ قلی‌زاده به پیشنهاد استقلال

به گزارش مشرق، علی قلی‌زاده هفته گذشته اعلام کرد که هنوز با تیمی مذاکره نکرده و منتظر پایان فصل است. در چند روز اخیر اما چند تیم لیگ برتری با این بازیکن تماس گرفته‌اند که قلی‌زاده به آنها گفته است قصد دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد.

براساس این گزارش، حتی مسئولان استقلال هم با مدیر برنامه‌های این بازیکن صحبت کرده‌اند، اما قلی‌زاده گفته است که می‌خواهد خارج از ایران فوتبال بازی کند. یکی از مسئولان باشگاه سایپا در این زمینه خبر داد که قلی‌زاده یکی دو پیشنهاد اروپایی دارد و شاید فصل آینده خارج از ایران بازی کند.

مهدی ترابی هم تمایل به لژیونر شدن دارد که اگر این اتفاق رخ ندهد، او دوست دارد که به پیشنهاد یکی از تیم‌های مطرح ایران پاسخ مثبت بدهد. باشگاه سایپا هم به ترابی گفته است که اگر پیشنهادی دارد، این موضوع را با هماهنگی باشگاه دنبال کند. این در حالی است که او یک فصل دیگر با سایپا قرارداد دارد.

Let's block ads! (Why?)

2 پاسخ

  1. .68Ali.Manesh گفت:

    ای کاش که واسه جذبش هرچه زودتر اقدام بکنند ، چون ب داشتن همچین بازیکن خلاق و تکنیکی ای در کنار داریوش نیاز داریم ‌، امیدوارم ک اگر میخواد اروپا بره انتخاب درستی بکنه و روب پیشرفت باشه و اگــر پیشنهادا خوب نبودن و ب پیشرفتش لطمه بزنن چ بهتر ک بیاد و جذب استقلال بشه ، تو ایران هیچ تیمی پرستیج و سبک بازیه استقلال رو نداره اینجوری تازه خیلی بهتر هم ب چشم میاد و واط سال بعدش پیشنهادای خیلی بهتری بهش خواهد سز ب واسطه ی استقلال و نحوه ی بازی ای ک قلی زاده داره😉 در هر صورت واسش آرزوی موفقیت دارم ، بازیکن خوش فکر و تکنیکی و تاکتیک پذیریه 💙

  2. .68Ali.Manesh گفت:

    ای کاش که واسه جذبش هرچه زودتر اقدام بکنند ، چون ب داشتن همچین بازیکن خلاق و تکنیکی ای در کنار داریوش نیاز داریم ‌، چه بیاد و چ بره😉در هر صورت واسش آرزوی موفقیت دارم ، بازیکن خوش فکر و تکنیکی و تاکتیک پذیریه💙

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *