آخرین وضعیت مصدومان استقلال از زبان دکتر نوروزی، از مصدومیت کمیاب حسینی تا گرفتگی عضله پای باقری! – خبرخوان استقلال تهران

آخرین وضعیت مصدومان استقلال از زبان دکتر نوروزی، از مصدومیت کمیاب حسینی تا گرفتگی عضله پای باقری!

دکتر امین نوروزی

معاونت پزشکی باشگاه استقلال آخرین وضعیت مصدومان این تیم را بعد از دیدار مقابل الهلال عربستان تشریح کرد.

به گزارش استقلال نیوز، دکتر امین نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت مصدومیت بازیکنان این تیم برای ادامه فصل توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می خوانید:

* وریا غفوری

وریا مشکلی ندارد و در بازی‌های آینده می‌تواند استقلال را همراهی کند.

* فرشید باقری

باقری 4،5 روز با تیم تمرین و مربیان را مجاب کرد که بازی کند. او در بازی با الهلال از ناحیه پشت ران احساس گرفتگی کرد و کادر پزشکی داخل زمین تیم تصمیم گرفت که این بازیکن را بیرون بیاورد. در روزهای آینده در مورد این بازیکن نظر نهایی داده می‌شود.

* سید مجید حسینی

یکی از نادرترین و کمیاب‌ترین مصدومیت عمر ورزشی‌ام را در مورد حسینی دیدم. او دچار پارگی عضله و نیام کف پا شده بود. کسانی که قوس پایشان بزرگ یا کوچک باشد، دچار این مشکل می‌شوند. از حسینی MRI گرفته‌ایم و پارگی عضله او برطرف شده، اما باز هم باید تمرینات بدنی و قدرتی انجام دهد تا وقتی برگشت دوباره دچار مصدومیت نشود.

به گزارش استقلال نیوز، دکتر نوروزی در پایان تاکید کرد که برای کادر پزشکی استقلال در درجه اول سلامتی بازیکنان اهمیت دارد و مصدومان پس از رسیدن به سلامتی کامل می‌توانند در خدمت تیم باشند.

اخبار رسمی باشگاه استقلال 

اشتراک در تلگرام

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *