ادعای عجیب دستیار منصوریان درباره شفر – خبرخوان استقلال تهران

ادعای عجیب دستیار منصوریان درباره شفر

به گزارش مشرق، علی چینی دستیار دوم علیرضا منصوریان در استقلال بود که اعتقاد دارد اگر سرمربی این تیم می‌ماند، اکنون نتایج استقلال بهتر از کارنامه وینفرد شفر ‌بود. با چینی گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید.

*بازی استقلال و العین راچطور ارزیابی می‌کنی؟


استقلال شایستگی و پتانسیل شکست دادن این تیم اماراتی را داشت، حتی اگر در بازی رفت داور آن تصمیمات عجیب و مشکوک را لحاظ نمی‌کرد، تیم‌مان برنده میدان شده بود.


*با توجه به اینکه شفر و دستیارانش جانشین کادر قبلی شده‌اند، برایت سخت نیست از تیم او تعریف کنی؟


استقلال مهم است، شفر برای ما ارزش ندارد، استقلالی که این روزها عملکرد خوبی دارد، توسط منصوریان و کادر او بسته شده و شفر یک تیم کامل و قدرتمند را تحویل گرفت و مفت‌بری می‌کند! منصوریان با توجه به تجربه‌ای که از لیگ قهرمانان کسب کرده بود، یک تیم فوق‌العاده خوب بست که در هر پست ۲ بازیکن تراز اول دارد، ما فصل قبل در نیم‌فصل دوم با نصف این تیم ۱۱ برد به دست آوردیم.

بیشتر بخوانید:

آخرین صحبت شفر درمورد تمدید قرارداد

جپاروف: با هواداران الریان را می‌بریم


*ولی با همین تیم در چند بازی اول نتایج مطلوب کسب نشد؟


هر تیم دوره افت دارد، تیم تغییرات داشت و زمان می‌خواست تا بازیکنان در کنار هم و با تاکتیک‌های مورد نظر کادر فنی هماهنگ شوند! شک نکنید اگر منصوریان مانده بود، الان تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان امتیازات بیشتری هم داشت ولی از داخل و بیرون قصد صدمه زدن داشتند و منصوریان هم عطای کار را به لقایش بخشید.


*به نظرت منصوریان می‌توانست پرسپولیس و الهلال را شکست دهد؟


مگر در آخرین بازی زمان ما پرسپولیس را شکست ندادیم، آن هم در شرایطی که داور یک پنالتی اشتباه برای حریف گرفت و رحمتی را هم اخراج کرد اما ۱۰ نفره هم ۳ بر ۲ بازی به نفع استقلال خاتمه یافت. این الهلال چند بازیکن اصلی‌اش را ندارد و مثل پارسال قدرتمند نیست. مطمئن باشید خود من از موفقیت استقلال خیلی خوشحال هستم. اگر تیم نتیجه نمی‌گرفت، ما زیر سؤال می‌رفتیم چون تیم را ما بسته بودیم و همین تیم حالا عملکرد خوبی دارد که باعث افتخار ماست. ما بازیکن و مربی و عاشق استقلال بوده، هستیم و می‌مانیم.


*مامه تیام مهاجم خارجی استقلال در چه سطحی قرار دارد؟


فوروارد خوب و گلزنی است اما می‌گویند ۹۵۰ هزار دلار قیمت دارد که این پول خیلی زیادی است. با این پول مهدی طارمی را می‌شد به استقلال آورد تا به قطر نرود.


*سال ۹۶ برایت چطور بوده است؟


سال جالبی نبود، از نظر فوتبالی آن‌طور که می‌خواستم جلو نرفت. خارج از محیط فوتبال هم دزد خانه‌ام را زد و پیدا هم نشد.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. علیرضاروشناس گفت:

    آقای چینی که انقدر ادعا دارد که تیمرو اینها بستن اگر ایشون و منصوریان مربیگری بلد بودن از بازیکنها بازی میگرفتن و حداقل یه تاکتیک توی زمین پیاده میکردن نه اینکهبا سیستم علی اصغری بازی کنن
    تیم خوب بستن و بهترین بازیکنهارو خریدن کاری نداره بازی گرفتن از بازیکن شرطه که این آقایون سوادشرو ندارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *