سخنان تحریک آمیز مدیر العین علیه استقلال – خبرخوان استقلال تهران

سخنان تحریک آمیز مدیر العین علیه استقلال

به گزارش مشرق، تیم فوتبال العین امارات دوشنبه این هفته در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال تهران است تا بازی برگشت خود را در لیگ قهرمانان آسیا انجام دهد.

مطر الصهبانی، مدیر باشگاه العین درباره این دیدار گفت: آمادگی العین برای بازی با استقلال به صورت مطلوب در حال انجام است. سرمربی تیم برنامه خاصی را برای ریکاوری بازیکنان طرح کرد. در این بازی کایو لوکاس، بازیکن برزیلی ما حضور نخواهد داشت زیرا او در بازی رفت مقابل استقلال دچار کشیدگی عضلانی شده است و مامیچ به او در این بازی استراحت داده است.

وی افزود: العین در ۳ بازی که در مرحله گروهی انجام داده است هنوز نباخته است و العین به دنبال نتایج خوبی برای خودش در ادامه رقابت ها است. خیلی خوب می‌دانیم که در ورزشگاه آزادی اصلا کار آسانی نداریم ولی تمام بازیکنان به دنبال ۳ امتیاز بازی و اولین پیروزی آسیایی خود هستند.

مدیر باشگاه العین در پایان گفت: خیلی خوب می‌دانیم که استقلال به دنبال این است تا صدرنشینی خود را تحکیم ببخشد ولی این را نیز می دانند که العین یکی از بهترین و آماده ترین تیم های آسیا است. می دانیم که استقلال ۶ تایی تاریخی از العین را فراموش نکرده است. پیروزی در فوتبال با داد زدن و بوق کرنا در روزنامه ها و تحریک هواداران حاصل نمی‌شود بلکه آمادگی و تمرینات خوب باعث پیروزی یک تیم می‌شود. قدرت العین باعث ترس رقیب می شود و این باعث می شود تا احساس افتخار کنیم.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. نعیم حبیبی گفت:

    سلام.اگه امکان هست برین به مدیر العین بگین شما اگر این داورارو نداشتین هیچ حرفی برا گفتن جلو تیمهای ایرانی ندارین.شما تیمهای عربی در برابر تیمهای ایرانی هیچی نیستین.دوستت دارم ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *