این قائدی دیگر بازیکن بشو نیست! – خبرخوان استقلال تهران

این قائدی دیگر بازیکن بشو نیست!

به گزارش مشرق، مهدی قائدی بامداد یکشنبه در حالی که گفته بود برای پیگیری امور دانشگاهش به بوشهر سفر می‌کند دچار سانحه رانندگی و به شدت مصدوم شد.

 

حسن روشن در مورد تصادف شدید مهدی قائدی اظهار داشت: این قائدی دیگر بازیکن بشو نیست! 2 هفته پیش در تلویزیون گفتم که باید مواظب قائدی باشند. گفتم این بچه را نباید تنها بگذارند اما کسی گوش نکرد تا این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: متاسفانه مدیریت باشگاه استقلال یخ زده است! قبل از اینکه این اتفاق رخ بدهد باید کاری می‌کردند. مسلما وقتی قائدی آن موقع شب بیرون بوده مقصر باشگاه و سرمربی تیم هستند، آنها نباید اجازه می‌دادند قائدی به هر دلیلی تنها بماند. قائدی می‌توانست مسی شود اما نشد. همه می‌دانند مسی هم در کودکی مریض بود اما باشگاه بارسلونا از او مراقبت کرد تا به اینجا رسید.

در همین رابطه بیشتر بخوانید:

مقصر اصلی تصادف مهدی قائدی در تهران است!

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: بعد از حاشیه چند هفته پیش باید بیشتر قائدی را کنترل می‌کردند و مواظب این بچه بودند. خود من در 17 سالگی ازدواج کردم و همان زمان هم رایکوف به عنوان سرمربی ساعت 10 شب به خانه ما می‌آمد تا مواظب من باشد و ببیند که بیرون نیستم. متاسفانه باشگاه استقلال در 2 نفر خلاصه شده، افتخاری و شفر! حالا هم خودشان باید پاسخگو باشند.

روشن خاطرنشان کرد: در هیچ کجای دنیا اجازه نمی‌دهند بازیکن به این اندازه آزاد باشد و کنترل وجود دارد. خدا کند قائدی سالم شود اما قائدی دیگر آن بازیکن سابق نمی‌شود. آقایان قائدی را نابود کردند و حالا باید تقاص اشتباه خود را بدهد.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. mimi گفت:

    **** تو فک حسن روشن،دشمن شماره یک استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *