استقلال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را تهدید کرد – خبرخوان استقلال تهران

استقلال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را تهدید کرد

به گزارش مشرق، حسن زمانی درباره محرومیت سرور جپاروف از سوی کمیته انضباطی اظهار داشت: یکی از تصمیمات غلط کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال در رابطه با استقلال همین تصمیم بود. چنین تصمیماتی در حرکت رو به جلوی تیمی که روند خوبی پیدا کرده، تأثیرگذار خواهد بود. اگر اینطور باشد، هواداران ما نه کمیته انضباطی را با این تصمیمات احساسی می‌بخشند و نه فدراسیون فوتبال را.

وی در مورد انتقاد هواداران استقلال از کمیته انضباطی به دلیل محرومیت جپاروف پس از انتقادات سرمربی پرسپولیس گفت: وقتی چنین تصمیماتی می‌گیرند، چنین شائبه‌ای بوجود می‌آید که این رأی در راستای صحبت‌های برانکو بوده است. در صورتی که برانکو مربی بااخلاقی است و به هیچ وجه قصد ضربه زدن به استقلال را ندارد.

عضو هیئت مدیره استقلال با اشاره به اعلام محرومیت موقت جپاروف گفت: ما رأی موقت و بلاتکلیفی نداریم، جالب است کمیته انضباطی رأیی صادر کرده که هیچ چیز آن معلوم نیست. جپاروف بازیکن بااخلاق و حرفه‌ای است و رسما اعلام کرده که عمدی در کارش نبوده است. در بازی پرسپولیس و نفت تهران، وحید امیری که یکی از با اخلاق‌ترین بازیکنان ایران است، ناخودآگاه خطای خشنی روی بازیکن نفت مرتکب شد. با صراحت می‌گویم این حرکت عمدی نبوده است. آیا کمیته انضباطی باید یک ماه امیری را محروم کند؟ این منطق است؟

زمانی عنوان کرد: دنبال این هستیم که رأی برگردد و اصلاح شود، چرا که جپاروف یک جلسه محرومیت خود را پشت سر گذاشته است. اگر این مسئله اصلاح نشود، در هیئت مدیره آن را مطرح کرده و قطعا در قبال چنین تصمیماتی برای استقلال ساکت نمی‌نشینیم.

Let's block ads! (Why?)

یک پاسخ

  1. آرش شاهرودی گفت:

    باسلام به همه استقلالی های باغیرت. از اونجا که همه میدونن که برنامه ۹۰مقصر اصلی این اتفاقات و محرومیت بازیکن محبوب ما جپارف شده خواهش میکنم از تک به تک اعضای تیم مون استقلال تاوقتی که یه ادم حقه باز و زبون بازی مثل فردوسی پور بخواهد به رفتار ناشایست خودش ادامه بدهد خواهش میکنم تحت هیچ عنوانی با عوامل برنامه نود مصاحبه نکنن و دعوت اونها رو نپزیرن. فدراسیون ما چقدر حقیره که یکی مثل فردوسی هرکاری میخواد باهاشون میکنه….. با ارزوی موفقیت برای همه ابی دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *