غفوری: به بازگشت استرا امیدوار نیستم

به گزارش مشرق، ووریا غفوری در مورد حضورش در تمرین تیم فوتبال امید اظهار داشت: استیلی زحمت کشید و ما را برای آخرین تمرین تیم امید دعوت کرد تا در کنار بچه‌ها باشیم. ما در جریان تمریناتشان نبودیم اما خوش‌بین هستیم و امیدواریم نتیجه خوبی بگیرند.

وی در مورد اینکه آیا استراماچونی برمی‌گردد یا خیر، گفت: از بعد از شروطی که گذاشت با وی ارتباطی نداشته‌ام. 

کاپیتان استقلال در مورد اینکه برخی از بازیکنان این مربی را در صفحه مجازی آنفالو کرده‌اند گفت: شایعه بود و نمی‌دانم چه کسی شیطنت کرد. بازیکنانی که می‌گویید یکی خود من که اصلا فالو نکرده بودم که آنفالو کنم. اینکه می‌آید یا نه نمی‌دانم اما شخصا امیدوار نیستم.

غفوری در مورد مذاکرات مسئولان استقلال با این مربی در قطر تصریح کرد: در جریان دقیق مذاکرات نیستم و من هم اخبار ضد و نقیض را شنیده‌ام. 

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان استقلال از استراماچونی دل خوش ندارند،‌ توضیح داد:‌ این طور نیست. او برگردد به نفع تیم ماست، چون خودش تیم را ساخته است. 

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه یک ماه است مربی ندارید، اظهار داشت: متاسفانه 23، 24 روز است که استقلال سردرگم است و سرمربی ندارد. خیلی وضعیت بدی است. 16 روز دیگر هم بازی داریم و نمی‌دانم چه بگویم. واقعا شرایط خجالت‌آوری است. 

وی در مورد اینکه سرمربی موقت تیم هستی، افزود: من هیچ وقت سرمربی نبوده‌ام و بازیکن هستم. حالا با توجه به شرایط وظیفه‌ام سنگین‌تر شده است. 

غفوری تاکید کرد: استقلال آنقدر خوار و کوچک شده که نمی‌دانیم یک مربی می‌آید یا نه. اگر می‌آید که سریع‌تر مشخص کنند. استقلال و هوادارانش بازی داده می‌شوند و به شأن استقلال لطمه بزرگی زده شد. 

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه مجیدی گفته است زمانی به استقلال بازمی‌گردد که امضای هواداران زیر برگه قرارداد باشد، گفت: اگر باشگاه تکلیف سرمربی را مشخص کند که می‌آید یا نه، بعد از آن می‌توان تصمیم دوم را گرفت. اگر سرمربی برنگردد، هواداران می‌دانند که بعد از آن می‌آید و تکلیف مشخص می‌شود. 

وی در مورد حضور خلیل‌زاده و فتح‌الله‌زاده در استقلال خاطر نشان کرد: فتح‌الله‌زاده را نمی‌شناسم و کارکرد او را نمی‌دانم. صحبت‌های ضد و نقیض در مورد او زیاد شنیده‌ام اما حداقل خلیل‌زاده پالس‌های مثبتی را به بازیکنان داده و رضایت کوچکی از او داریم. خلیل‌زاده در بدترین شرایط آمد و سرپرست استقلال شده است. 

غفوری در مورد اینکه استراماچونی گفته است یکی از شرایط بازگشتش نبود فتح‌الله‌زاده است، اضافه کرد: من در جریان نیستم. 

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا درست است بازیکنان گفته‌اند اگر خطیر برگردد از استقلال می‌روند،‌گفت: به نظر من هر فردی که می‌آید عملکردش را به یادگار می‌گذارد. اگر رضایتی از او هست مشخص است و اگر هم نباشد باز هم مشخص است. خطیر سمتی ندارد و او چند روز قبل گفته بود می‌تواند استراماچونی را برگرداند اما خبری از او نیست. امیدواریم این اتفاق مانند قضیه سوپرجام نشود. 

وی با اشاره به اینکه دوست داریم استراماچونی بازگردد، گفت: به او التماس و خواهش هم کردیم و همه جوره گفتیم که بازگرد، اما برایش مهم نبوده است. حق هم داشته و به صورت قانونی قراردادش را فسخ کرده است، اما در این فسخ قرارداد خیلی چیزها دیده نشد. 

غفوری در مورد اینکه آیا با این تغییر و تحولات امیدوارید به مطالبات خود برسید، افزود: مطالبات بازیکنان که خیلی لوث شده است. بازیکن باید اول فصل 30 درصد قرارداد را بگیرد اما تا نیم فصل چیزی نگرفته است. شرایط طوری شده که اگر بدهند، انگار شاهکار کرده‌اند. مسئولان باشگاه باید به فکر باشند.باید مطالبات پرداخت شود و شرایط بازیکنان بهتر شود. اگر اسم کسی بزرگ شده، این بازیکنان هم تلاش کرده‌اند. در مجموع همه نگران بوده و سردرگم هستیم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تازه داماد استقلالی در تمرین تیم امید +عکس

چ ژانویه 1 , 2020
به گزارش مشرق، مهدی قائدی مهاجم ریزنقش استقلال که در این فصل یکی از بازیکنان کلیدی تیمش به حساب آمده، حالا در ترکیب تیم ملی امید رویاهای بزرگی را در سر می پروراند. بیشتر بخوانید: قائدی چه زمانی می‌تواند راهی انگلیس شود؟ قائدی که دو شب پیش م...