حواشی دیدار سپیدرود رشت و استقلال تهران/ حضور ادامه دار هواداران با پرچم ژاپن!

حواشی دیدار سپیدرود و استقلال

درحالی‌که کمتر از یک ساعت و نیم تا آغاز بازی سپیدرود و استقلال تهران باقی‌مانده مسیرهای منتهی به ورزشگاه دارای بار ترافیکی روانی هستند.

به گزارش استقلال نیوز، دیدار تیم های سپیدرود رشت و استقلال تهران از ساعت 15 امروز جمعه(16 آذر 97) در هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می شد که در ادامه حواشی پیش از بازی این دو تیم را می خوانید:

حواشی دیدار سپیدرود و استقلال

* درحالی‌که کمتر از دو ساعت به آغاز دیدار حساس سپیدرود مقابل استقلال تهران باقی‌مانده ظرفیت طرفداران تیم مهمان پر شده است.

* با وجود هوای بارانی استقبال خوبی از دیدار دو تیم انجام‌گرفته است و مسیرهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت دارای بار ترافیکی روانی هستند.

* بلیت‌فروشی مسابقه از ساعت 10 در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغازشده است و هواداران هر دو تیم استقبال خوبی از این بازی به عمل آورده‌اند، پیش‌بینی می‌شود برای نخستین بار در لیگ هجدهم ظرفیت ورزشگاه سردار جنگل رشت تکمیل شود.

* جایگاه طرفداران استقلال در ورزشگاه سردار جنگل پر شده است ولی طرفداران سپیدرود که جایگاه‌های بیشتری در اختیار دارند همچنان در حال ورود به استادیوم هستند.

* برای تسهیل ایاب و ذهاب هواداران محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل اعمال‌شده است و از ساعت 14 تا 18 تردد وسایط نقلیه سنگین در این مسیرها ممنوع است، مسیر سراوان – فومن نیز از ساعت 16:30 تا تخلیه کامل ورزشگاه یک‌طرفه اعلام‌شده است.

* با مساعدت شهرداری رشت تعداد 25 دستگاه اتوبوس برای از میدان انتظام تا ورزشگاه سردار جنگل رشت برای سرویس‌دهی به هواداران فعال است، این اتوبوس‌ها از ساعت 12 در حال سرویسی دهی هستند.

* هواداران سپیدرود با شعار "غریبه پرست" به هواداران استقلال تهران طعنه می‌زنند و علیه آن‌ها شعار سر می‌دهند.

* یکی از هواداران سپیدرود با خود بنری به استادیوم آورده است که روی آن نوشته شده: " دنیا فقط رشت تیم فقط استقلال ". همین موضوع واکنش یکی از لیدرهای تیم سپیدرود را در پی داشت و بعد از درگیری به وجود آمده ماموران وی را بازداشت کردند. در ادامه با وساطت یکی از مسئولان باشگاه سپیدرود این لیدر به استادیوم برگشت ولی این بار هواداران استقلال علیه وی شعار داده و برای دقایقی فضای ورزشگاه متشنج شد.

* هواداران تیم فوتبال سپیدرود در اقدامی عجیب در ورودی ورزشگاه ، پرچم های استقلال را روی زمین انداختند و خودروها از روی این پرچم‌ها رد شدند. تعدادی از هواداران استقلال با دیدن چنین صحنه‌ای با هواداران سپیدرود درگیر شدند.

* حدود 5 هزار نفر از طرفداران دو تیم در ورزشگاه حضور دارند.

* هواداران استقلال با خود پرچم کشور ژاپن را به ورزشگاه آوردند و به این شکل نسبت به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما کنایه زدند.

* اتوبوس تیم استقلال که از هتل کادوس راهی ورزشگاه شده بود برای دقایقی در ترافیک مسیر منتهی به استادیوم سردار جنگل گیر کرد.

در حال بروز رسانی. . .

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

عکس/ اقدام عجیب رشتی ها با پرچم استقلال!

ج دسامبر 7 , 2018
مشرق نیوز - عکس/ اقدام عجیب رشتی ها با پرچم ا...