گرفتن ۳ امتیاز بازی اول برای استقلال مهم بود

به گزارش مشرق، علیرضا اکبرپور در خصوص عملکرد تیم استقلال در دیدار با هوادار اظهار داشت: بازی های اول در لیگ همیشه سخت است، به خصوص وقتی یک تیم از لیگ پایین تر به لیگ برتر صعود کرده باشد.

وی افزود: دو تیم شناخت آنچنانی از یکدیگر نداشتند و با این وجود همین که استقلال در بازی اول ۳ امتیاز بازی را گرفت بهترین اتفاق ممکن برای این تیم بود. مطمئنا شرایط استقلال رفته رفته بهتر خواهد شد.

مهاجم سابق استقلال با اشاره به این موضوع که بازیکنان جدید نیاز به هماهنگی دارند گفت: استقلال از مدیریت تا بازیکن و حتی کادر فنی تغییرات زیادی داشته و طبیعتا همین تغییرات نیاز به هماهنگی و زمان دارد. مطمئنا وقتی این بازیکنان بیشتر کنار هم بازی کنند شرایط بهتر خواهد شد.

اکبرپور در خصوص خط حمله استقلال نیز گفت: استقلال یک بازیکن خارجی جذب کرده که قطعا می تواند به تیم کمک کند. قاسمی نژاد هم اگر آماده شود می تواند به تیم خیلی کمک کند.حضور مطهری و حسین زاده هم برای استقلال مفید است و این نفرات اگر با هم هماهنگ شود کار مدافعان رقیب خیلی سخت خواهد بود.

وی در خصوص دیدار استقلال و ذوب آهن در هفته دوم لیگ برتر عنوان کرد: مطمئنا ذوب آهن برای برد به مصاف استقلال می آید چون در خانه بازی می کند ولی این مساله کار استقلال را راحت می کند. تیمی که مقابل استقلال فوتبال بازی کند کارش سخت خواهد بود.هوادار مقابل استقلال فوتبال بازی کرد و کارش در نیمه دوم سخت شد.

مهاجم سابق استقلال در خصوص مدیریت آجورلو در این باشگاه گفت: او مدیری است که در پاس خدمات زیادی انجام داده و مطمئنا در استقلال هم می تواند بسیار موثر باشد. آجورلو درد فوتبال را می فهمد و مطمئنا همه باید از او حمایت کنند تا در استقلال موفق شود.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حمایت مدیرعامل باشگاه پیکان از آجورلو

ج اکتبر 22 , 2021
به گزارش مشرق، اکبر محمدی، مدیرعامل باشگاه پیکان تهران با اشاره به نامه مصطفی آجورلو به سرپرست سازمان لیگ مبنی بر استفاده از امتیاز تبلیغات محیطی این حرکت را یک اقدام مفید ارزیابی و اظهار داشت: باشگاه پیکان نیز به صورت ویژه با کمک گرفتن از مشاوران م...