کمیته اخلاق در خواب/ چرا توهین ناموسی مدافع بی ادب تیم پیروزی به هواداران استقلال پیگیری نمی شود؟

آفتاب پرست

انتشار توهین ناموسی مدافع بی ادب تیم پیروزی به هواداران استقلال، این قشر عظیم از جامعه ایران را آزرده کرد.

به گزارش استقلال نیوز، کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که مدافع ملی پوش تیم پیروزی که به اذعان بسیاری از کارشناسان پیراهن تیم ملی برای چنین فرد فاقد اخلاق و شخصیت بسیار گشاد است، صراحتا و با علم به اینکه در حال فیلمبرداری از او هستند، به میلیون ها هوادار استقلال(تاج) توهین ناموسی و بی شرمانه می کند که صد البته لایق خود اوست.

این اولین بار نیست که این فرد که بین اهالی فوتبال و خصوصا استقلالی ها، به دلیل اظهارات متناقض و منفعت طلبانه خود در برهه های زمانی مختلف به آفتاب پرست مشهور شده است به هواداران بزرگ استقلال توهین کرده و آنها را آزرده خاطر می کند.

مدیریت باشگاه استقلال(تاج) که در خط مقدم شکایت از خبرنگاران حوزه استقلال و ادمین های پیج های هواداری قرار دارد، باید قاطعانه در خصوص توهین بی شرمانه این بازیکن وقیح به جامعه استقلال، اقدام و تا حصول نتیجه دست از پیگیری برندارد. متاسفانه دفعات متعددی شاهد بودیم مدیران استقلال تنها در رسانه رسمی باشگاه تهدید به شکایت از افراد خاطی کرده اند اما در عمل هیچگاه پیگیر نبوده و شکایتی در دادسرا و مراجع قضایی ثبت نکردند اما امیدواریم این بار دیگر این تهدید به شکایت(از اینجا بخوانید) در حد حرف و شعار باقی نماند.

از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبالی که از روی عکس پروفایل یک بازیکن(کبوتر و لُنگ) او را محروم می کند انتظار می رود به این مسائله ورود و با رایی قاطعانه، بازدارنده و ادب کننده از رخ دادن مجدد این دست اتفاقات غیر اخلاقی در ورزش جوانمردانه فوتبال جلوگیری کند.

به گزارش استقلال نیوز، برخی از پیشکسوتان باشگاه استقلال در فضای مجازی نسبت به این توهین بی شرمانه واکنش نشان دادند که در ادامه مشاهده می کنید:

آفتاب پرست

آفتاب پرست

اخبار استقلال


اخبار مرتبط:

کنعانی زادگان:بدجور سوزاندمشان که کری میخوانند

کنعانی زادگان:استقلالی ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی های خوب می دهم

کنعانی زادگان:من یک استقلالی هستم

منصوریان:کنعانی زادگان از بچگی استقلالی بوده است

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رضا حسن زاده: تا مدیرعامل ناکارآمد هست حق تیم به راحتی خورده می شود؛ آقای! مددی این هوادار شما را نمی خواهد

ج جولای 2 , 2021
پیشکسوت باشگاه استقلال (تاج) گفت: آقای مددی شما نمی‌خواهد پشت مجیدی باشید، اصلا نمی‌خواهیم در استقلال باشید. به گزارش استقلال نیوز،رضا حسن زاده پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفتگو با فارس، در خصوص اتفاقات دیدار استقلال و آلومین...