پیمان صاحب جمعی: قائدی و مطهری از بهترین مهاجمان ایران هستند؛ عذرخواهی فکری بسیار حرفه‌ای بود

پیمان صاحب جمعی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: عذرخواهی محمود فکری بعد بازی با فولاد خیلی خوب و حرفه ای بود و او اشتباه خودش رو پذیرفت و این باعث تزریق آرامش به استقلال شد.

     

 به گزارش استقلال نیوز، پیمان صاحب جمعی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در مصاحبه با با خبرنگار مهر، در خصوص ارزیابی اش از عملکرد استقلال در دیدار هفته گذشته مقابل ماشین سازی و ...،صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* بازی آبی پوشان طراوت و شادابی نداشت

بی تعارف می‌گویم تنها دستاورد استقلال در این بازی همان ۳ امتیاز بود که به لطف تک گل میلیچ به دست آمد. بازی آبی پوشان طراوت و شادابی نداشت و تنها همین ضربه ایستگاهی بود که گره آن را باز کرد.

* با وجود بازیکنان خوب کناری دیاباته نباید روی نیمکت باشد

در روزی که فکری به صورت همزمان از میلیچ و نادری در جناح چپ و غفوری و موسوی در جناح راست استفاده می‌کرد و طبیعی بود که حضور همزمان این ۴ بازیکن به معنی نفوذ از کناره‌ها و ارسال‌های متوالی بود، از دیاباته در ترکیب اصلی استفاده نشد. شاید دیاباته از آمادگی لازم برخوردار نباشد چون در غیر این صورت غیبت او در ترکیب اصلی عادی نیست.

قائدی و مطهری از بهترین مهاجمان ایران هستند

البته قائدی و مطهری از بهترین مهاجمان ایران هستند اما قطعاً استفاده از مهاجمی مثل دیاباته در کنار آنها قدرت تهاجمی این تیم را افزایش می‌دهد. به طور حتم حاشیه‌هایی که استقلال در هفته گذشته با آن مواجه بودند در روند این بازی تاثیر داشت و آنها باید ممنون میلیچ باشند که با یک ضربه استثنایی باعث کسب این ۳ امتیاز شد. استقلال در شرایط عادی باید می‌توانست بازی به مراتب بهتری مقابل ماشین سازی ارائه دهد.

* عذرخواهی فکری بسیار حرفه‌ای بود

رفتار فکری خیلی حرفه‌ای بود و همین که شهامت این عذرخواهی را داشت باید او را تحسین کرد. من واقعاً نمی‌دانم در حاشیه دیدار استقلال و فولاد چه اتفاقاتی افتاده بود اما عذرخواهی فکری بسیار حرفه‌ای بود.

 اخبار استقلال تهران


 مطالب مرتبط:

عباس سرخاب: پیشکسوتان و هواداران باید از فکری حمایت کنند؛ استقلال با تمرکز می تواند پیکان را هم شکست بدهد

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

از VAR ایرانی تا اخراج سرمربی و اعتراضات تمام نشدنی

ش نوامبر 28 , 2020
به گزارش مشرق، هفته سوم لیگ برتر با برگزاری ۸ دیدار در روزهای پنجم، ششم و هفتم آذر سپری شد که بار دیگر در این هفته مسائل داوری و البته لغو بازی به دلیل بارش برف از سوژه های مهم هفته بود. *نکته اول: گل گهرسیرجان یک  - یک  فولاد؛ اعتراض...