پیشنهاد سعادتمند برای حل مشکل مالی استقلال

به گزارش مشرق، احمد سعادتمند در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم در روز‌هایی که استقلال با صلابت و با اقتدار است، مباحثی را مطرح کنم. چند هفته است که استقلال نمایش قدرتمندی از خود نشان داده که باعث تحسین فوتبال دوستان شده است و همه ایستاده این تیم را تشویق می‌کنند.

وی افزود: در راستای اقتدار استقلال باید اتحاد و حواشی را از تیم دور کنیم. در این شرایط بحث مهمی که وجود دارد بودجه باشگاه است، چرا که استقلال باید در آرامش به کارش ادامه دهد تا موفقیت‌هایش تداوم داشته باشد. هواداران هم باید به هوش باشند تا به حواشی دامن نزنند.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین مواردی که استقلال در حال حاضر نیاز دارد و باید به آن توجه شود تزریق پول به باشگاه است. پیشنهاد می‌کنم به خاطر تداوم موفقیت‌های استقلال بیاییم پولی جمع کنیم و در راستای اتحاد و همدلی استقلال را به جایگاه واقعی خود برسانیم. باید در چارچوب قوانین در یکی از بانک‌های معتبر کشور حسابی حتی با نام باشگاه استقلال با حضور مدیرعامل باشگاه، دو نفر از اعضای هیئت مدیره، دو پیشکسوت مثل علی جباری و حسن روشن، دو مدیر پیشین باشگاه مثل علی فتح‌الله‌زاده و محمدحسین قریب این حساب را باز کنیم و در واقع با این کار مردم بتوانند به تیم محبوب خود کمک کنند و بر حسب اولویت از این حساب برای باشگاه هزینه شود.

بیشتر بخوانید:

خیز استقلال برای رویایی شدن در نیم‌فصل

سعادتمند ادامه داد: این پول باید در 5 بخش هزینه شود. بخش اول پرداخت قرارداد‌ها و پاداش کادر فنی و اعضای تیم است، چرا که تیم بزرگسالان ویترین باشگاه است. دوم هزینه برای تکریم پیشکسوتان باشگاه. سوم هزینه در بحث آکادمی و تیم‌های پایه در کل کشور. چهارم هواداران در قالب بسته‌های حمایتی قرعه‌کشی و .... در نهایت مورد پنجم هزینه بخش زیرساخت‌ها و تجهیز و توسعه کمپ مرحوم ناصر حجازی.

وی تصریح کرد: این مسئله می‌تواند سالی دو بار صورت گیرد. اعتقاد داریم که استقلال 30 میلیون هوادار دارد و اگر یک میلیون نفر از این 30 میلیون هوادار هر شش ماه یکبار 50 هزار تومان هم به باشگاه کمک کنند ما هر شش ماه 50 میلیارد بودجه در باشگاه داریم که با کمک هواداران و عاشقان استقلال جمع آوری شده است. این طرح باید از خود من شروع شود و من به اندازه 100 نفر از این سهام را برای خود بخرم و بعد حتی مدیرعامل و بازیکنان هم در این ماجرا شریک شوند.

رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در پایان گفت: این همان سهام باشگاه است که قرار است خصوصی شود، اما با این تفاوت که این پول از طرف عاشقان استقلال جمع شده است. با این شرایط می‌توانیم آرامش کامل را در استقلال داشته باشیم.‌ ای کاش در این میان داوری‌ها هم حق استقلال را می‌دادند و اگر این طور بود استقلال در حال حاضر صدرنشین جدول بود و امیدواریم دوباره این تیم را در صدر آسیا ببینیم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

واکنش قلعه‌نویی به رویارویی با استقلال در جام حذفی

س دسامبر 3 , 2019
به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی در خصوص برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی و برخورد تیم فوتبال سپاهان با استقلال، اظهار داشت: بالاخره قرعه‌کشی جام حذفی است و احتمال داشت ما با هر تیمی برخورد کنیم. همه چیز شانس بود و ما به استقلال برخورد...