ناصر فریاد شیران: به خاطر کارهای بنایی خوابگاه بازیکنان پایه استقلال تغییر کرد؛ با عوامل انتشار این خبر کذب برخورد خواهیم کرد

ناصر فریاد شیران

مدیر آکادمی باشگاه استقلال (تاج) گفت: خبرِ بدون اسکان بودن بازیکنان رده پایه استقلال کاملا کذب است.

 به گزارش استقلال نیوز، ناصر فریاد شیران مدیر آکادمی باشگاه استقلال (تاج) در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه، در خصوص انتشار خبری مبنی بر بدون اسکان بودن بازیکنان رده پایه استقلال، صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

   

خبرِ بدون اسکان بودن بازیکنان رده پایه استقلال کاملا کذب است

این خبرِ بدون اسکان بودن بازیکنان رده پایه استقلال کاملا کذب است. پیش از قبول مسئولیت آکادمی استقلال از سوی بنده، بازیکنان شهرستانی رده امید و جوانان ما در خوابگاه مجموعه ورزشی شهید معتمدی اسکان داده شده بودند و ناهار و شام آن‌ها نیز از یکی از رستوران‌های نزدیک داده می‌شد. بعد از حضورم در آکادمی، دستور دادم از رستوران مجموعه معتمدی بازیکنان استفاده کنند. دو روز قبل بهره بردار این مجموعه به سرپرست تیم امید اطلاع دادند که به خاطر کارهای بنایی و تغییر کاربری خوابگاه به کلینیک فیزیوتراپی باید خوابگاه تخلیه شود.

به صورت فوری بنده با مدیر بهره بردار ورزشگاه اتکا، آباد آقای ولی‌زاده که سابقه مربیگری در آکادمی استقلال را داشتند، صحبت کردم و دو سوئیت با امکانات جانبی را برای بازیکنان تهیه کردیم. همچنین به سرعت اقلام اساسی مثل تختخواب، تشک، پتو، موکت، فرش، دستگاه بخاری، تلویزیون، اجاق گاز، آبگرمکن و یخچال را خریداری و در خوابگاه جدید قرار دادیم. در ضمن در همین خوابگاه ورزشگاه اتکا، بازیکنان شهرستانی برخی باشگاه‌ها مثل بادران، شاهین، المپیک اندیشه و مقاومت اسکان داده شده‌اند.

باید تاکید کنم که تا همین امروز بیش از ۳۰۰ ملیون تومان هزینه اجاره خوابگاه، ناهار و شام و... جهت پذیدایی بازیکنان شهرستانی تیم‌های امید و جوانان و نوجوانان شده است. این عکسی که متاسفانه توسط یکی دو بازیکن رده امید و جوانان گرفته شده، متعلق به زمانی است که بازیکنان خوابگاه معتمدی را تخلیه کرده و منتظر تاکسی و اسنپ بودند. در تصویر فوق مشخص است ساک‌ها و چمدان‌های بازیکنان کنار دیوار قرار دارد و بازیکن تیم جوانان ما همچون ۱۵ بازیکن دیگر شهرستانی منتظر اسنپ است تا راهی خوابگاه اتکا شوند.

* با عوامل انتشار این خبر کذب برخورد خواهیم کرد

هویت دو بازیکن که توسط دو دلالی که در همان روزهای اول حضورم شناسایی و از ورودشان به ورزشگاه امام رضا (ع) به جد جلوی گیری به عمل آوردیم را شناسایی کردیم و امروز به کمیته انضباطی آکادمی برای تحقیقات بیشتر این افراد معرفی خواهند شد و در خصوص آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شود که این اخبار کذب را منتشر می‌کنند و می‌خواهند با زیر سوال بردن بنده وکل عوامل آکادمی، اینچنین ناجوانمردانه همه کارهای اساسی و  ماندگار همکارانم را زیر سوال ببرند. این خبر کذب را یکی از بازیکنان به یک پیج فرستاده تا کل عوامل خدوم، زحمتکش، پرتلاش و کم توقع  آکادمی و باشگاه بزرگ استقلال را زیر سوال ببرند.

قطار آکادمی استقلال رفته رفته سرعت می‌گیرد و به مقصد خواهد رسید

به قطاری که ایستاده و حرکت نمی‌کند کسی کاری ندارد. قطار آهسته آهسته حرکت می کند و کم کم سرعت می‌گیرد و مقصدش هم مشخص است. قطار که بر سرعتش اضافه می‌شود و سرعت می‌گیرد، سنگ‌های کوچک و بزرگ به سمتش پرتاب می‌کنند. این سنگ‌ها کار ساز نیستند و شاید  شیشه‌های قطار ترک بخورد ولی قطار رفته رفته سرعت می‌گیرد و به مقصد خواهد رسید. امروز دوستان عزیز رسانه‌ای چندین بار تماس گرفتند و درباره حاشیه اخیر که زحمات شبانه روزی همکارانم را در آکادمی استقلال زیر سوال برد سوال کردند که در پاسخ گفتم چرا کسی سوال نمی‌کند چگونه در سه دربی پایه‌ها حریف دیرین را با شکست بدرقه کردیم. چرا کسی در خصوص تست پیکرسنجی پزشکی از بازیکنان زیر ۱۴ سال توسط کارشناسان خبره گرفته شده که تاکنون در هیچ باشگاهی سابقه نداشته سوال نمی‌پرسد.  چرا کسی از تجهیز مجموعه امام رضا چیزی نمی‌گوید. در کسب نتایج هم در هر چهار رده تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید با کادر فنی فهیم و فنی در شرایط کاملا مطلوب و استثنایی در جدول لیگ برتر آسیا ویژن قرار داریم. تیم امید با سرمربی‌گری آرش برهانی صدر جدول است، تیم جوانان با  علی جانملکی سوم جدول قرار دارد، نوجوانان با علیرضا اکبرپور دوم جدول هستند و نونهالان با حسین صدر محمدی سوم جدول را به خود اختصاص داده‌اند.

با توکل به خدای توانا و مهربان و با حمایت‌های مدیریت باشگاه، آقای مددی و اعضای هیات مدیره، پیشکسوتان و هوادران عزیز، باشگاه استقلال، در پایان فصل شاهد نتایجی خواهیم شد که کم سابقه بوده و امیدوارم بتوانیم به تیم بزرگسالان، بازیکنان جوان و با استعدادی را تحویل دهیم.

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

دیدار مدیران سرخابی با شهردار تهران؛ قول حناچی برای واگذاری سند ورزشگاه امام رضا (ع)

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قایدی اشتباه مرگباری انجام داد

ی فوریه 28 , 2021
به گزارش مشرق، علی لطیفی درباره شرایط استقلال پس از نیم‌فصل اول مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: محمود فکری در ابتدای فصل کارش با استقلال را در شرایطی آغاز کرد که باشگاه برخلاف سال‌های گذشته اکثر بازیکنان مهم و تأثیرگذارش را حفظ کرد. این خلاف قانون اس...