مهدی قایدی امروز هم در تمرین حاضر نشد/ می خواهند ستاره استقلال را فراری دهند!

مهدی قایدی

ستاره تیم فوتبال استقلال بیش از یک هفته است که در تمرینات این تیم شرکت نمی کند.

به گزارش استقلال نیوز، مهدی قایدی مهاجم تیم فوتبال استقلال(تاج) که یکی از محبوب ترین بازیکنان این تیم نزد هواداران هم است به دلیل مشکلات مالی 8 روز است در تمرینات آبی پوشان بازی نکرده است.

در این بین مدیران استقلال که ابتدا دلیل غیبت قایدی در تمرینات را سرماخوردگی عنوان می کردند، با طولانی شدن این غیبت ها و افشا شدن دلیل آن، هر روز وعده می دهند که مشکل قایدی را حل کرده و مانع از جدایی او خواهند شد.

عجیب تر اینکه محمود فکری هم که ابتدا دلیل غیبت های قایدی را سرماخوردگی عنوان می کرد، هیچ اعتراضی نسبت به غیبت او ندارد.

وقتی مبلغ قرارداد بازیکن دیپورتی از لیگ قطر به تیم پیروزی(پرسپولیس) برای نیم فصل 6/5 میلیارد تومان ناقابل است، چرا ستاره لیگ و فوتبال ایران، مهدی قایدی نباید قراردادی در خور و شان خود داشته باشد؟

البته عدم حضور قایدی در تمرینات به منظور اعتراض به قرارداد خود حرفه ای و مورد تایید ما نیست اما باید منتظر ماند و دید که مدیران استقلال چه در سر دارند. آیا می خواهند ستاره ای دیگر از کهکشان استقلال(تاج) را از این تیم بگیرند و یا..؟!

اخبار رسمی استقلال


مطالب مرتبط:

تجمع هواداران استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی؛ آیا نمایندگان به داد هواداران مظلوم می رسند؟

استقلال پیج/ استوری شاهرخ عبدالرزاق در خصوص قرارداد نجومی مهدی ترابی (2 اسفند)

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محبوبیت از دست رفته!/ محمود فکری زیر فشار هواداران دوام می آورد؟!

س فوریه 23 , 2021
کاپیتان پیشین و سرمربی فعلی فوتبال استقلال این روزها زیر فشار بسیار زیاد هواداران برای استعفا قرار دارد. به گزارش استقلال نیوز، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) هنوز به نیم فصل نرسیده بود که اعتراض هواداران علیه او و نحوه بازی تیمش حواشی ...