مدرکی برای خطا بودن گل دوم استقلال +عکس

به گزارش مشرق، بعد از شکست گل گهر برابر استقلال بیشترین انتقادها متوجه میلاد فراهانی دروازه‌بان باتجربه تیم سیرجانی شد هر چند برخی از کارشناسان معتقد هستند که گل دوم استقلال با خطای مرتضی تبریزی روی فراهانی به دست آمده است. دروازه‌بان باتجربه گل گهر درباره این بازی گفت: «بازی با استقلال شرایط خاص خودش را دارد. استقلال تیم بزرگی است و بازی سختی با این تیم داشتیم. هر دو تیم تحت فشار بودند ولی ما بد بازی نکردیم و در کل بازی برابری بود.»


فراهانی در ادامه با اشاره به داوری مسابقه گفت: «داوری مسابقه خیلی بهتر می‌توانست باشد. او در چند صحنه خطاهایی که به نفع ما بود را نگرفت ضمن اینکه همان‌طور که کارشناسان گفتند گل دوم استقلال خطا روی من بود.»


او درباره صحنه برخوردش با مرتضی تبریزی روی گل دوم گفت: «حرکت تبریزی خیلی خطرناک بود و هنوز جای استوکش روی سرمن هست. او بازی خطرناکی کرد ، من توپ را زودتر زدم و او بعد من را زد. این گل روی خطا به دست آمد اما هر طوری بود ما بازی را باختیم.»

بیشتر بخوانید:

دایی مربیگری گل گهر را قبول می‌کند؟


دروازه‌بان باتجربه گل گهر درباره روز بد خودش هم گفت: «روزخوب من نبود. این اتفاق برای همه گلرها رخ می‌دهد و ممکن است روز بدی داشته باشد. قسمت من بود بازی این‌جوری از آب بیاید. خدا را شکر اما تیم خوب بازی کرد.»


او در پاسخ به اینکه خبر برکناری مربی قبل از این بازی چقدر روی کیفیت بازی بازیکنان گل گهر سیرجان تاثیرگذاشته بود گفت: «مطبوعات و رسانه‌ها حاشیه‌سازی می‌کنند و این جزئی از کار آن‌ها است اما نمی‌توانم بگویم این موضوع تاثیری روی کار تیم نداشت. ای کاش این حرف‌ها زده نمی‌شد. وینکو مربی بزرگی است و به نظر من می‌توانست بماند و به تیم کمک کند اما تصمیم اصلی را باشگاه و مدیریت می‌گیرند و ما هم به عنوان بازیکن تابع هستیم.»


فراهانی همچنین در این ارتباط که شنیده می‌شد ممکن است برخی بازیکنان برای برکناری وینکو تمام تلاششان را در بازی انجام ندهند هم گفت: «شک نکنید چنین چیزی صحت ندارد. این حرف و حدیث‌ها همیشه برای بازیکنان و مربیان بوده است اما ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا تیم نتیجه بگیرد و گاهی نمی‌شود. وینکو مشکل خاصی با تیم و بچه‌ها نداشت. تیم خوبی داریم و باخت‌هایمان هم روی اشتباهات فردی و حادثه رقم خورده است. باید تمرکزمان را بگذاریم تا از این اشتباه‌ها درس بگیریم و در آینده جبران کنیم. خود من چند سالی بود که چنین روز بدی را تجربه نکرده بودم اما حتما قسمت بوده که این‌جوری شود.»


دروازه‌بان گل گهر در رابطه با این خبر که گفته می‌شود علی دایی به عنوان سرمربی گل گهر انتخاب می‌شود گفت: «من هم از طریق رسانه‌ها شنیده‌ام؛ من دو سال با آقای دایی کار کردم، ایشان مربی بزرگی است و نیازی به تعریف من ندارد. چه آقای دایی بیایند چه هر مربی دیگری امیدوارم بتوانیم با کمک هم تیم را به شرایط خوب برسانیم.»

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

200 میلیون شجاعیان دردسر می‌شود؟

ش اکتبر 5 , 2019
به گزارش مشرق،‌ قرار بود خبر حذف استقلال یکشنبه قبل اعلام شود، اما این اتفاق نیفتاد. هرچند استقلالی‌ها که رضایت نفراتی مثل آندو تیموریان، حنیف عمران‌زاده، پژمان نوری، امیر قلعه‌نویی، بهنام برزای و... را در روزهای آخر گرفتند، تصور نمی‌کردند بدهی مالیاتی...