فکری دفاعی برای تعویضی که کرد دارد؟

به گزارش مشرق، عرفان حاج‌بابایی: استقلال در شرایطی که با یک گل از حریف خود جلو افتاده بود، بهترین فرصت را داشت تا با استفاده از این برتری و ضعیف شدن روحیه حریف، بازی را اصطلاحا بالا نگه دارد و بتواند ضربات بعدی را به حریف بزند. با این حال درست چند لحظه پس از گلی که وریا غفوری از روی نقطه پنالتی وارد دروازه فولاد کرد، محمود فکری دست به تعویضی زد که استقلال در دقایق پایانی مسابقه تاوان آن را داد. بیرون کشیدن آرش رضاوند از ترکیب آبی ها تصمیمی قابل قبول بود اما جایگزین کردن آن با یک مدافع، مفهومی جز فرمان عقب نشینی برای استقلال و میل به حفظ همان یک گل نداشت. یک گلی که همه می دانند در فوتبال هیچوقت حاشیه امنی نبوده است.

بیشتر بخوانید:

دردسر تعویض جنجالی؛ دیاباته کنار گذاشته شد

جایگزینی یک هافبک با یک مدافع در شرایطی صورت گرفت که با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، نیمکت آبی ها بازیکنانی همانند داریوش شجاعیان، متین کریم زاده، بابک مرادی، مهدی مهدی پور و سجاد آقایی را به خود می دید اما فکری تشخیص داد که به جای این نفرات و یا مهاجمی همانند شیخ دیاباته را پس از جلو افتادن به زمین بفرستد، مدافعی را به میدان فرستاد که نتوانست کمکی به حفظ نتیجه بکند و حالا می توان از محمود فکری پرسید که هدفش از چنین تعویضی چه بود و اینکه چرا پس از به تساوی کشیده شدن بازی بازهم تصمیم به انجام تعویض های کارگشا نگرفت و آیا اینکه از خروجی تصمیمات خود راضی است؟

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برنامه بازی های هفته‌ سوم و چهارم لیگ برتر

ش نوامبر 21 , 2020
به گزارش مشرق، برنامه هفته های سوم و چهارم لیگ برتر به شرح زیر اعلام شد:هفته سوم: گرامیداشت روز بسیج مسضعفان و بزرگداشت وفات حضرت معصومه (س) چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ گل گهرسیرجان – فولاد خوزستان – ساعت ۱۶:۱۰- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان سایپا تهران – نساج...