فرهاد یک جام بگیرد در استقلال می‌ماند/ قلعه نویی از مطرح شدن نامش ناراحت است

به گزارش مشرق، علی فتح اله زاده مدیرعامل سابق استقلال در خصوص قراردادهایی که با  شرکت‌های صنایع غذایی مانند مینو و همچنین برندهای کت و شلوار توسط باشگاه استقلال منعقد می گردد اظهار داشت: اینها بخشی از درآمدزایی توسط باشگاه استقلال است . ۲۰ سال پیش تیم را یکدست به خارج فرستاده بودم الان بعد از ۲۰ سال دوباره این اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: شما توجه داشته باشید اگر از همان ۲۰ سال پیش که من قرارداد این کت و شلوار را بسته بودم حمایت‌ها صورت می‌گرفت الان استقلال خودش یک برند کت و شلوار داشت یا همان عطری که ما آن زمان تولید می‌کردیم اگر مدیران پیگیری می‌کردند ما خودمان شاید الان کارخانه‌اش را می‌زدیم. برخی از مدیران به این جور مسائل اعتقاد دارند و برخی دیگر خیر اما در کل باید بگویم این درآمدها پایدار نیست.

وی در خصوص تقابل استقلال و سپاهان در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر افزود: امیر قلعه‌نویی برای استقلال خیلی زحمت کشیده است و خیلی هم برای ما جام کسب کرده است  خودش به عنوان یک فرد مورد احترام ماست و باشگاه استقلال به خاطر بردهایی که او برای این تیم به دست آورده خوشحال است. اما الان قلعه‌نویی رقیب ماست من تحت هر شرایطی دوست دارم استقلال پیروز شود.

وی ا دامه داد: من دوست دارم استقلال هم در لیگ و هم در جام حذفی سپاهان را شکست دهد. 

فتح اله زاده در خصوص اینکه رقابت‌های مجیدی و قلعه‌نویی به سرمربیگری استقلال در فصل ‌آینده هم ارتباط دارد خاطرنشان کرد:  این چیزی است که خود مجیدی باید برایش تلاش کند حفظ جایگاه آسان نیست و اصلا در این شرایط خوب نیست که همه می‌گویند فلان مربی به استقلال خواهد آمد. این مربی را تضعیف می‌کند من از مدیران باشگاه انتظار دارم که امروز به صراحت بگویند که فعلا مجیدی سرمربی تیم ماست و نگذارند نام‌های دیگری مطرح شود و من مطمئن هستم خود آقای قلعه‌نویی هم که در این شرایط اسمش مطرح می‌شود ناراحت است. 

فتح اله زاده در پایان در خصوصن اینکه آیا مجیدی فصل آینده هم باید به عنوان سرمربی در استقلال بماند یا خیر گفت: من الان کاره‌ای نیستم که در این خصوص صحبت کنم باید ببینیم تا آخر فصل فرهاد چه نتایجی را با استقلال کسب می‌کند من نمی‌توانم برای مدیر باشگاه تعیین تکلیف کنم. اگر استقلال بتواند با فرهاد مجیدی یک جام کسب کند خود این مساله فرهاد را برای حضور دوباره در نیمکت استقلال  تضمین می‌کند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آمار تقابل‌های امیر قلعه‌نویی مقابل استقلال

ج جولای 31 , 2020
به گزارش مشرق، در جریان هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و سپاهان در ورزشگاه آزادی ساعت ۲۱:۳۰ شنبه ۱۱ مرداد به مصاف هم می‌روند. یکی از نکته‌های مهم و قابل توجه این مسابقه، حضور امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی سپاهان در این مصا...