فتح‌الله‌زاده خطاب به استراماچونی: من می‌روم، تو فقط بیا!

به گزارش مشرق، صبح در چند رسانه خبری منتشر شد که استراماچونی برای مدیران استقلال شرط گداشته که در شرایطی برمی گردد که علی فتح الله زاده عضو هیئت مدیره نباشد. علی فتح الله زاده مدیرعامل اسبق استقلال به این خبر واکنش نشان داد و در اینستاگرامش نوشت:

دوستان عزیز اولا بدانید آقای استراماچونی از ماجرای انتشار قراردادش در رسانه ها بسیار عصبانی بود که این موضوع همچنان در حال پیگیریست و قطعا با رو شدن دست خاطی بشدت با آن برخورد میشود. ثانیا عجیب است که چطور بنده حتی یک دقیقه با آقای استراماچونی همکاری نداشته ام و این مسائل مطرح میشود! ضمنا بنده زمانی به هیات مدیره آمدم که ایشان قراردادش با استقلال را فسخ کرده بود و از ایران هم رفته بود! در هر صورت برای دومین بار عرض میکنم استقلال بزرگتر از این حرفهاست و اینجا اعلام میکنم: آقای استراماچونی به ایران بیا، من از استقلال میروم. فقط بیا.

Let's block ads! (Why?)

یک دیدگاه برای “فتح‌الله‌زاده خطاب به استراماچونی: من می‌روم، تو فقط بیا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرونده فوتبال ایران زیر دست وکیل طلبکار استقلال!

چ ژانویه 1 , 2020
به گزارش مشرق، روز گذشته مطلبی با عنوان «دردسر جدید استقلال» روی خروجی قرار گرفت. خبری که خطری جدی برای باشگاه استقلال و به نوعی کل فوتبال ایران خواهد بود.ماجرا از این قرار است که باشگاه استقلال برای باز کردن پرونده سوپر جام فوتبال ایران در دادگاه CAS,...