علی جباری: حاضرم جای روشن شلاق بخورم؛ استراماچونی از بیرون خط می‌گیرد!

علی جباری

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال از اتفاقاتی که برای حسن روشن بازیکن قدیمی این باشگاه افتاده، دلخور است و ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر این مشکل حل شود.

    

 به گزارش استقلال نیوز، علی جباری رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در گفت‌‌وگو با ایلنا، در خصوص شرایط استقلال و عملکرد استراماچونی، صحبت‌هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

* می‌دانید که حسن روشن به 72 ضربه شلاق محکوم شده است؟

این خبر را شنیدم و خیلی هم از این موضوع ناراحت شدم. سعی می‌کنم آنها را با یکدیگر آشتی بدهم. بالاخره روشن یک قهرمان ملی است و برای تیم ملی افتخارآفرینی کرده است. باید در یک فضای دوستانه این موضوع حل شود. حتی به علی سامره زنگ زدم که جواب تلفنم را نداد.

* اگر دادگاه رأی به شلاق خوردن روشن داد، تکلیف چیست؟

اگر این اتفاق بیفتد من حاضرم جایش شلاق بخورم. اصلا این مسائل نباید در فوتبال پیش بیاید که کسی بخواهد از دیگری شکایت کند.

* در خصوص اوضاع استقلال هم صحبت کنید؟

استقلال اوضاع خوبی ندارد. در دو بازی اول نتوانست انتظارات را برآورده کند. البته که باید قبول کنیم کمی هم شانس با این تیم یار نبود. امیدوارم در ادامه بتوانند بهتر عمل کنند.

* فکر می‌کنید استقلال در حال حاضر نیاز به بازیکن جدید دارد؟

استقلال نیاز به سه بازیکن جدید دارد؛ در پست دفاع، هافبک هجومی و مهاجم باید بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیریم. به نظر من مهاجم جدید استقلال کارایی لازم را ندارد. در این دو بازی، سه موقعیت خوب گلزنی به دست آورد اما نتواست از آنها استفاده کند. به نظر من با قدی که او دارد باید در سرزنی و گلزنی موفق‌تر عمل کند.

* استراماچونی هم اختلاف‌هایی با مسوولان استقلال دارد؟

به نظر من استراماچونی از بیرون خط می‌گیرد. داستان مترجم هم بهانه بود. او باید حرفه‌ای‌تر عمل کند و بیشتر تمرکزش را برای موفقیت استقلال بگذارد.

* شنیدید که در تمرین استقلال بین چند بازیکن درگیری به وجود آمده است؟

متاسفانه این موضوع را شنیدم و این برمی‌گردد به مدیریت استقلال. متاسفانه اگر تیم بزرگتر داشت این مسائل پیش نمی‌آمد. امیدوارم با این بازیکنان برخورد صورت بگیرد.

* کمتر از دو هفته دیگر دربی دور رفت برگزار خواهد شد. نظرتان در مورد این بازی چیست؟

استقلال باید در آن بازی شرایط خوبش را پیدا کند زیرا هواداران انتظار دارند که استقلال در آن بازی به موفقیت برسد.

 اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حکایت بازیکنی که دورهایش را زد و به استقلال برگشت

د سپتامبر 9 , 2019
به گزارش مشرق، حکایت فوتبالیست‌های امروز حکایت جالبی است. از بستن قرارداد‌های بالا تا گنجاندن بند‌های عجیب و غریب که همه آنها بیشتر به سود بازیکن است تا باشگاه.باشگاه استقلال طی سال‌های اخیر به خاطر بسیاری از قراردادها با مشکلات زیادی روبرو بوده و نتیج...