صادق ورمزیار: گلم به عابدزاده را هرگز فراموش نخواهم کرد؛ استقلال برنده دربی خواهد بود!

صادق ورمزیار

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با توجه به آمادگی بیشتری که استقلال نسبت به پرسپولیس دارد معتقدم آبی پوشان در دربی نوروز برنده خواهند شد.

 به گزارش استقلال نیوز، صادق ورمزیار پیشکسوت باشگاه استقلالدر گفت وگو با خبرگزاری مهر، در خصوص عملکرد آبی پوشان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* عملکرد استقلال در لیگ برتر؟

از نظر نتیجه، استقلال اقتصادی بازی را می‌برد. متأسفانه آنها چند بازی است که ناهماهنگ هستند و فوتبال خوبی ارائه نمی‌کنند. انتظار هواداران این است که آبی پوشان با خیال راحت بازی را ببرند. اعتقاد دارم این عدم هماهنگی بیشتر به خاطر فشردگی و خستگی بازیکنان است و البته یک مقدار نفرات استقلال دچار غرور هم شده اند اما به هر حال در چند بازی گذشته استقلال در نیمه دوم خوب نبوده و باید با توجه به تعطیلاتی که در پیش رو دارد تا شروع دربی، خود را آماده این مسابقه حساس کند.

* عملکرد آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا؟

استقلال از دو بازی تنها یک امتیاز کسب کرده و همانند پرسپولیس شرایط خوبی در مرحله گروهی ندارد. آنها به راحتی سه امتیاز را در تهران برابر العین از دست دادند و این موضوع شرایط را برای صعود به مرحله بعد سخت کرد. با توجه به اینکه صعود الهلال به دور بعد تقریباً قطعی شده است حالا باید سه تیم استقلال، الدحیل و العین برای رتبه دومی بجنگند و اگر آبی پوشان می‌خواهند به دور بعد صعود کنند باید یک بازی منطقی و به دور از استرس را مقابل حریفانشان برگزار کنند. اگر چه کار آنها سخت است ولی هیچ غیر ممکنی برای فوتبالیست‌های ایرانی وجود ندارد.

* چه فاکتورهایی لازم است تا یک تیم در دربی برنده این دیدار باشد؟

به اعتقاد من مسئله انگیزه مهمترین دلیل برای موفقیت در این دیدار است. با توجه به اینکه استقلال به رتبه دوم جدول صعود کرده و تنها دو امتیاز اختلاف با پرسپولیس دارد می‌تواند با ارائه یک بازی هجومی و البته منطقی به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کند. در هفته‌های گذشته استقلال عملکرد خوبی داشته. از نظر آمادگی هم باید ایسما و پاتوسی از نظر بدنی به شرایط ایده آل برسند تا بتواند در کنار دیگر بازیکنان نمایش قابل قبولی ارائه کرده تا به پیروزی دست پیدا کنند.

* تعداد دفعات بازی مقابل پرسپولیس؟

من ۱۶ بار مقابل پرسپولیس بازی کردم و تجربه زیادی از این دیدار دارم. سه بار زمانی که وحید قلیچ، نیما نکیسا و عابدزاده دروازه بان پرسپولیس بودند به این تیم گل زدم اما گلی که به عابدزاده زدم یکی از بهترین گل‌های من برای استقلال بوده است که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. موفقیت در این دیدار هیچ ارتباطی به بالا یا پایین جدول ندارد و تنها عامل تأثیرگذار شرایط روحی و روانی است و هر تیمی که از این فاکتور بهتر استفاده کند موفق خواهد بود.

* نتیجه دربی را چه پیش بینی می‌کنید؟

به عنوان یک استقلالی دوست دارم تیم محبوبم برنده شود. با توجه به شرایطی که دو تیم دارند و آمادگی بیشتری که استقلال نسبت به پرسپولیس دارد معتقدم آبی پوشان در این دیدار برنده خواهند شد.

 

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رضا رجبی: شفر سیاست خوبی را اتخاذ کرد؛ نمره مدیریت باشگاه بسیار بالا است

س مارس 19 , 2019
پیشکسوت استقلال گفت: خوشحالم که استقلال ب&...