شرایط نقل و انتقالات بازیکنان در نیم فصل

به گزارش مشرق، نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران از ۲۶ آذر ماه آغاز خواهد شد. بر این اساس طبق آئین نامه نقل و انتقالات هر باشگاه در نیم فصل در صورتیکه فهرستش جای خالی داشته باشد می تواند حداکثر ۶ بازیکن جذب کند. البته باشگاه ها می‌توانند به هر تعداد بازیکن که بخواهند از فهرست خود خارج کنند اما حداکثر ۶ بازیکن می توانند مبادله یا جذب کنند.

بیشتر بخوانید:

بازیکن میلیاردی پرسپولیس در تمرین توپ بازی می‌کند!

از سویی دیگر باشگاه هایی که بازیکنانشان دچار مصدومیت شدید شده باشند و تا پایان فصل قادر به بازی نباشند می توانند با خارج کردن این نفرات از فهرست خود بازیکنان جدیدی جذب کنند. به این ترتیب در صورتیکه استقلال داریوش شجاعیان و محسن کریمی مصدوم را از فهرست خود خارج کند به غیر از ۶ بازیکن سهمیه‌ای می تواند دو بازیکن سهمیه پزشکی نیز جذب نماید و این باشگاه حق جذب ۸ بازیکن را خواهد داشت.

پرسپولیس هم در صورتیکه نام جونیور مهاجم برزیلی خود را از فهرست خارج کند در نیم فصل می تواند بازیکن جدیدی جایگزین او کند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۴ بازیکنی که استراماچونی احیا کرد

س نوامبر 19 , 2019
به گزارش مشرق، آندره‌آ استراماچونی ایتالیایی این فصل شروع خوبی با استقلال نداشت اما به‌تدریج با تغییر سیستم بازی این تیم و استفاده از دفاع ۳ نفره توانست آبی‌پوشان پایتخت را به جمع مدعیان عنوان قهرمانی اضافه کند. استراماچونی علاوه بر سیس...