سهراب بختیاری زاده: باشگاه استقلال باید کنار استراماچونی باشد؛ تفکرات جدید استراماچونی نیازمند زمان بود

سهراب بختیاری زاده

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال باید کنار کادر فنی و تیم باشد و اجازه ندهند مشکلات مالی مانعی برای پیشرفت تیم باشد

 به گزارش استقلال نیوز، سهراب بختیاری‌زاده پیشکسوت باشگاه استقلال در  گفت وگو با میزان، در مورد شرایط استقلال پس از پیروزی های اخیر و همچنین بحث اعتصاب بازیکنان این تیم، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* عدم نتیجه گیری استقلال در ابتدای فصل طبیعی بود

گفته بودم که استقلال تغییرات زیادی به نسبت فصل گذشته کرده و حداقل ۱۴، ۱۵ بازیکن این تیم جدا شده بودند. از طرفی، سرمربی جدید با تفکرات جدید آمد و همه برای هماهنگی نیاز به زمان داشتند.

* بارها گفتم استقلال تنها نیاز به زمان دارد

در مقطعی که استقلال نتیجه نمی‌گرفت، می‌دیدم که روند تیم رو به رشد است و تنها نیاز به زمان دارد. خوشبختانه شرایط بهتر شد و کادر فنی هم شناخت خوبی روی تیم پیدا کرد. کادر فنی استقلال از فوتبال اروپا به ایران آمد و نیاز داشت که تفکراتش را پیاده کند، در این برهه استقلال نتیجه نمی‌گرفت، اما همه عوامل تیم حمایت کردند تا الان وضعیت خوبی داشته باشد.

* باشگاه استقلال باید کنار کادر فنی و تیم باشد

باشگاه استقلال باید کنار کادر فنی و تیم باشد و اجازه ندهند این مشکلات مانعی برای پیشرفت تیم باشد. بیشتر تیم‌ها دچار مشکلات مالی هستند، اما باشگاه استقلال با پتانسیلی که دارد می‌تواند بر این مسئله غلبه کند.

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

شما بگویید خائن یعنی که و خیانت یعنی چه؟ / فتحی: ناراحتی استراماچونی از وضعیت موجود اصلا مهم نیست!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تمرین سه شنبه عصر استقلال/ تمرین اختصاصی چهار بازیکن؛ دانشگر هم اضافه شد!

س نوامبر 12 , 2019
تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور مدافع این تیم در مجموعه ورزشی نفت تهرانسر برگزار شد.        به گزارش استقلال نیوز، تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور دانشگر امروز (سه شنبه 21 آبان 98) از ساعت 15:00 در زمین...